K porozumeniu Čelovekom

500 ruských stíhačiek je schopných zničiť 125-tisícovú ukrajinskú armádu za 30 minút

Vyhrážky Kyjeva voči Rusku a eskalácia situácie tak na Donbase, ako aj na ruských hraniciach, môžu viesť k vyprovokovaniu ozbrojeného konfliktu medzi Ruskom a Ukrajinou.

Ukrajinská armáda však nebude môcť nič urobiť, pretože polovica jej regulárnej armády bude zničená za pol hodinu — Rusko je pripravené na to použiť 500 stíhačiek naraz.

Ako vyplýva z poskytnutých informácií, ruské vojenské letecké základne nachádzajúce sa v tesnej blízkosti ukrajinských hraníc majú k dnešnému dňu viac ako 500 stíhačiek rôznych typov. V prípade ozbrojeného konfliktu medzi Ruskom a Ukrajinou budú ruské vzdušné a kozmické sily pripravené len za pol hodinu zmiesť polovicu ukrajinskej armády, pričom to vykonajú len tromi rozsiahlymi náletmi. Je pozoruhodné, že tieto informácie boli oznámené v samotnom Kyjeve.

„V prípade najhoršieho scenára rozpútania otvorenej ozbrojenej agresie proti Ukrajine môže Ruská federácia vytvoriť cieľové letecké skupiny s celkovým počtom až 500 lietadiel,“ informuje časopis „Forbes“.

Vzhľadom na súčasný stav ukrajinskej armády nebude Kyjev jednoducho schopný postaviť sa proti Rusku: počas prvého náletu Rusko zničí nepriateľské vojenské letiská a systémy protivzdušnej obrany, po ktorých zasiahne 125-tisícovú armádu, sústredenú na Donbase.

news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: