K porozumeniu Čelovekom

Advokát Ivor: Týmto totalitným covidistickým šialencom absolútne nejde o ochranu života a zdravia

Akúsi „vojnu“ medzi zaočkovanými a nezaočkovanými vyvolali nielen naši politici, ale aj „odborníci“, ktorí neustále poukazujú na to, že nezaočkovaní sú ti zlí, ktorých treba maximálne obmedzovať. Polienka do ohňa však prikladajú aj za reklamu dobre zaplatené mainstreamové média.

Štatistiky o zistených pozitívnych na koronavírus sa „točia“ najmä okolo nezaočkovaných, lebo zaočkovaní na testy chodiť nemusia. Sú to však aj oni, ktorí veselo COVID-19 medzi populáciou roznášajú, a rovnako tak končia v nemocniciach. Všetky mainstreamové média ale uvádzajú štatistiky s dôrazom na nezaočkovaných, čo v statuse kritizuje aj advokát Peter Ivor.

Očkovaní vytvárajú pozitivitu na základe spike proteínu, ktorý im koluje v celom tele

„Existuje dôvodné podozrenie a aj reálne dôkazy, že covidistickí fašisti dlhodobo falšujú covid štatistiky!“ píše v úvode advokát, ktorý k statusu priložil aj link (TU) na nahrávku z diskusnej relácie v Rádiožurnáli RTVS z 30. septembra. „Vypočujte si kľúčových 30 sekúnd od 3:00 min. v Rádiožurnáli RTVS, z ktorého sa dozviete nasledovné vážne skutočnosti:

  1.  Zo 450 hospitalizovaných pacientov s Covid-19 je takmer 90 z nich „Neočkovaných“. Áno, počujete dobre, použili slovo „Neočkovaných“ a rovnako perlička je to ich „takmer“! Nedeje sa úplnou náhodou presne to, na čo poukazovali od začiatku podávania experimentálnej génovej terapie reálni farma mafiou neskorumpovaní lekári a vedci, ktorých vám skorumpované korporačné covidistické média nikdy neprezentujú (asi v záujme podpory plurality vedeckých názorov v tej bájnej „liberálnej demokracii“?!). A to že ďalšia vlna mediálneho vírusu bude vlnou očkovaných, ktorí budú vytvárať pozitivitu na základe spike proteínu, ktorý im koluje v celom tele a vo všetkých dôležitých orgánoch?!
  2. A čo navrhuje ako „poučenie z krízového vývoja v strane a spoločnosti“ oddaná covid súdružka, primárka príslušného oddelenia v bratislavskej nemocnici?! Hospitalizovaní zaočkovaní podľa nej potrebujú tretiu dávku, nazývanú po amerikánsky „booster“ (keďže sme tá americká satelitná banánová republika) a to na údajné „zlepšenie imunitnej odpovede“!

„K uvedenému pripomeniem už známe fakty falšovania Covid štatistík ako napr. to, že každý „pozitívny“ nad 65 rokov sa v štatistike uvádza ako 4 pozitívne prípady, alebo ak je hospitalizovaný „pozitívny“ preložený v rámci oddelení v nemocnici, započítavajú ho do štatistiky v každom oddelení ako nový pozitívny prípad, alebo ak sa premiestňuje „pozitívny“ v rámci viacerých nemocníc, je v každej z nich započítaný ako pozitívny prípad!“ konštatuje advokát Ivor

„Vážení, vám ešte stále nedošlo, čo za obludnosť sa tu za posledný rok a pol odohráva, že týmto totalitným covidistickým šialencom absolútne nejde o ochranu života a zdravia, že všetky tie šialené totalitné politické nemedicínske opatrenia život a zdravie vyslovene ohrozujú a spôsobili nadpriemernú úmrtnosť na Slovensku (najmä pre paralyzáciu poskytovania zdravotnej starostlivosti a „2. SNP“), že toto nemá nič spoločné s medicínou, ako sme ju doteraz poznali?!,“ dodáva v samom závere advokát Peter Ivor.

hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: