K porozumeniu Čelovekom

Ako fungujú, alebo aj „fungujú“, vakcíny mRNA

Našiel som na webe Gumshoe News – Austrália – výbornú online prednášku k ohrozeniu z vakcín – rozpráva Cris Crutch.

Je to vo výbornej angličtine, ale je to hodne dlhé a je zložité si to zapisovať a počúvať. Ale, vzhľadom na skutočnosti ako napríklad, že pri predošlých vakcínach tohto typu všetky pokusné zvieratá pokapali, takže tentoraz sa išlo rovno na ľudí, som si povedal že na ňu upozorním. Zvieratá pokapali keď sa stretli so živým vírusom proti ktorému mala byť tá vakcína. Ide sa teda rovno na ľudí, s informáciami sa „mierne“ manipuluje. Nejaké myšlenky som si zapísal, ale ešte sa k tej prednáške asi vrátim. Postrehy:

Tá vakcína typu mRNA mení funkciu DNA do ktorej sa zabalí. Ide tu teda o DNA človeka ktorému to pichli.

Sú stovky ľudí ktorí ešte žijú, ale sú doživotne invalidi. 

They are hacking the human body – „nabúravajú sa“ do ľudského tela (ako do počítača). 

Seeking to gain control over the human mind, body, …turning you into an iphone – pokúšajú sa získať ovládanie nad ľudským mozgom, telom,… urobiť z vás iphone. 

Can the RNA be later modified?  Track and trace everybody by nano-particles – Možno tú RNA neskôr prípadne modifikovať? Stopovať a sledovať všetkých cez nano-častice.

99,5 % šanca že nezomriem keď dostanem vírus, po očkovaní sa zhoršuje! Zrejme to vychádza, pretože je tu pravdepodobnosť že to dostanem – ktorá je nejaké číslo menšie ako 1, a potom až pravdepodobnosť že tomu podľahnem – pravdepodobnosti – čísla menšie ako 1 – sa násobia. V tomto prípade je teda pravdepodobnosť že zomriem – bez očkovania – len zo štatistiky – 0.05. Očkovanie to ťažko môže ďalej znížiť, ale tá cudzia mRNA môže riziko zvýšiť, viď ďalej.

Pre Pharma firmy sme my – občania Zeme – experimentálne prostredie, t.j. pokusné králiky.

Chris tam spomína ako významné ohrozenie tzv. ADE – Antibody Dependent Enhancement. Toto som si našiel, aby som to vedel opísať, keďže to zrejme odborníci považujú za výrazné ohrozenie zaočkovaných. V tomto, zdá sa, spočíva možno to najväčšie nebezpečenstvo tohto „nedorobku“, niekedy sa menej presne volá imúnne posilnenie – immune enhancement, alebo posilnenie choroby – disease enhancement. V prípade, že sa vírus naviaže na suboptimálne protilátky, posilní to jeho vstup do hostiteľskýcu buniek, za čím nastáva jeho replikácia. Teda antivirálne protilátky zafungujú ako posilnenie virálnej infekcie, t.j. naočkované „protilátky“ rýchle rozmnožujú vírus a prispejú k smrti zaočkovaného, zhruba takto: Ten vírus “oklame” proces  phagocytózy imunizačných buniek a použije protilátky hostiteľa ako Trójskeho koňa. Skupiny vírusov ktoré to dokážu sú práve Flavivirusy také ako Dengue virus, Vírus žltej horúčky, Zika vírus, Coronavírusy, včítane alfa a beta coronavírusov, Orthomyxovírusy ako chrípka, Retrovírusy ako HIV, a Orthopneumovírusy ako RSV. Tie následky sú samozrejme dôsledok toho, že sa montujeme do úrovne o ktorej v súčasnosti nič nevieme, len niekoľko Magorov, ktorí „nevědí co by roupama“, si to chce vyskúšať – pravdepodobne ako budúci nástroj ovládania ľudí. 

Ešte si to niekedy pustím, a zapíšem ďalšie veci.

Antibody-dependent enhancement (ADE), sometimes less precisely called immune enhancement or disease enhancement, is a phenomenon in which binding of a virus to suboptimal antibodies enhances its entry into host cells, followed by its replication.[1][2] Antiviralntibodies promote viral infection of target immune cells by exploiting the phagocytic FcγR or complement pathway.[3] After interaction with the virus the antibody binds Fc receptors (FcR) expressed on certain immune cells or some of the complement proteins. FcγR binds antibody via its fragment crystallizable region (Fc). Usually the process of phagocytosis is accompanied by the virus degradation, however, if the virus is not neutralized (either due to low affinity binding or targeting to a non-neutralizing epitope), antibody binding might result in a virus escape and therefore, enhanced infection. Thus, phagocytosis can cause viral replication, with the subsequent death of immune cells. The virus “deceives” the process of phagocytosis of immune cells and uses the host’s antibodies as a Trojan horse. ADE may occur due to the non-neutralizing characteristic of the antibody, which bind viral epitopes other than those involved in a host cell attachment and entry. ADE may also happen due to the presence of sub-neutralizing concentrations of antibodies (binding to viral epitopes below the threshold for neutralization).[4] In addition ADE can be induced when the strength of antibody-antigen interaction is below the certain threshold.[5][6] This phenomenon might lead to both increased virus infectivity and virulence. The viruses that can cause ADE frequently share some common features such as antigenic diversity, abilities to replicate and establish persistence in immune cells.[1] ADE can occur during the development of a primary or secondary viral infection, as well as after vaccination with a subsequent virus challenge.[1][7][8] It has been observed mainly with positive-strand RNA viruses. Among them are Flaviviruses such as Dengue virus,[9] Yellow fever virusZika virus,[10][11] Coronaviruses, including alpha- and betacoronaviruses,[12] Orthomyxoviruses such as influenza,[13] Retroviruses such as HIV,[14][15][16] and Orthopneumoviruses such as RSV.[17][18][19]

The mechanism that involves phagocytosis of immune complexes via FcγRII / CD32 receptor is better understood compared to the complement receptor pathway.[20][21][22] Cells that express this receptor are represented by monocytesmacrophages, some categories of dendritic cells and B-cells. ADE is mainly mediated by IgG antibodies,[21] however, IgM along with complement,[23] and IgA antibodies[15][16] have also been shown to be trigger ADE.

https://gumshoenews.com/2021/02/24/chriscrutch-explains-vaccine-and-the-predicament-facing-us/

autor a preklad: Ivan Hečko

zdroj: Redakcia SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí. 

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar

ďakujeme

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia (Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: