K porozumeniu Čelovekom

Ako Mikasove vyhlášky súvisia s nárastom ochorení dýchacej sústavy

Určite ste postrehli, že 7.10. náš milovaný úrad vydal 4 protiústavné staronové vyhlášky v taktovke protiústavného zákona https://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=223&Itemid=144.

Všetky vlastne o tom istom. Ako som v lete mojom príspevku uviedol, všetky s tým istým zámerom.

Čiže, DNES (červený okres): OTP – alebo – skrachuješ

ZAJTRA(bordový okres): očkovaný – alebo – skrachuješ, cieľ je jasný každému!

Niekto sa teda snaží všetkými prostriedkami nám nahovoriť, že tu máme epidémiu. Poďme sa teda pozrieť do dát štatistického úradu, či tu naozaj máme epidémiu (alebo len hru na testovanie).

http://datacube.statistics.sk/#!/view/sk/VBD_SK_WIN2/om3801mr/v_om3801mr_00_00_00_sk

Spracované sú dáta po august, kedy bolo 10 mŕtvych s covid-19 pozitivitou (či zároveň HIV pozitívny, alebo prítomnosť iných vírusov a baktérií nie je vylučovaná).

Mali sme ale 83 úmrtí na iné infekčné ochorenia t.j. 8x viac. Mali sme v auguste 328 úmrtí na choroby dýchacej sústavy t.j 33x viac (330% viac).

Tu sa ale treba zastaviť! V lete toľko úmrtí na respiračné problémy? Pozrime si ako to bývalo v histórií.

ALE ALE! 30% viac chorôb dýchcej sústavy ako minulé roky. To je signifikantný nárast. Čo bolo minulé augusty iné?

Žeby rúška? Žeby predsa len na Slovensku tiež platili štúdie, že rúška spôsobujú respiračné ochorenia a znižujú imunitu?!

To že tu zomrelo v auguste 1000 ľudí na rakovinu a skoro 2000 ľudí na srdcovocievne choroby to nikoho netrápi. To čo našu krajinu, kde vládnu hradný šašovia, trápi je očkovanie.

Očkovanie , ktoré nezabráni šíreniu choroby (viď dokázané v mojom predminulom príspevku), ktoré ale zvyšuje počty hospitalizácií (viď dokázané v mojom predminulom príspevku).

A nielen to. Podľa klinickej štúdie, kde sa schvaľovala vakcína moderna vytvorí 10x viac hospitalizácií v krátkodobom horizonte na nežiadúce účinky, ako sa covid hospitalizácií ušetrilo.

https://www.fda.gov/media/144434/download


Tab. Ukazuje počty ťažkých priebehov. 9 z 30 v placebo skupine musela byť hospitalizovaná.


Tab. Ukazuje počty ťažkých priebehov (Grad 3) a fatálnych (Grad 4), kedy bola potrebná resuscitácia spojených s vakcináciou.

Ale pozor, vráťme sa k tabuľke štatistického úradu. Minulé leto nebolo očkovanie a mali sme rovnako úmrtí ako tento rok s diagnózou covid. Žeby očkovanie ani úmrtnosť neznížilo?

No vyzerá to tak, že minulý rok jún, júl 1 úmrtie a tento ( a to je delta vírus podstatne menej mortálnejší) a tento rok 79 a 18.

Žeby očkovanie nielen vytváralo hospitalizácie, ale aj stále za zvýšením počtu mŕtvych s covid diagnózou?

No dáta to potvrdzujú ako všetci vidíte. V mojich článkoch so presne popisoval čo stálo, za vznikom druhej a tretej vlny.

Späť ku našim skvelým protiústavných a protizdravému rozumu vyhláškam.

JE NA KAŽDOM Z VÁS, do ktorej prevádzky sa pôjdete najesť.

JE NA KAŽDOM PREVÁDZKÁROVI, či nevpustí určitú skupinu ľudí.

Len si treba uvedomiť, že tých ku ktorým sa hradný šašovia správajú ako keby boli malomocný, tí môžu svojou imunitou šírenie zastaviť a nebude žiadne OTP za krach prevádzky. A naopak tí s ktorých robia superrasu tí môžu spôsobiť len zhoršenie ich skvelých čísel, pretože kto tu mohol priniesť tretiu vlnu?

Malomocný? Tí nešli nikde a ak šli bola im protiústavne odňatá sloboda na x dní, a teda nemalo na koho čo preniesť.

Alebo superrasa, ktorý cestovali (bezpríznakovo – asymtotické prenášanie) kde chceli?

EŠTE RAZ, je to na každom z Vás. Každý má v svojich rukách to či sa pôjde testovať, kde sa pôjde testovať a čím sa dá testovať, lebo to (viď moje články) bude určovať čo budete resp. nebudete neskôr môcť robiť. Takisto je na prevádzkaroch, či sa rozhodnú nevpustiť väčšinu populácie (zatiaľ je väčšina neočkovaná!), alebo naopak nevpustíte hradných šašov.

Dr.QUANTUM

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: