K porozumeniu Čelovekom

Ako sa kalila oceľ alebo keď sa firemno-štátna propaganda vydáva za informácie

Analytik globálnych trendov a rizík MUDr. Juraj Mesík vo svojom príspevku reaguje na vakcinačnú propagandu farmaceutických firiem v spolupráci so štátom.

“Kak zakaľalas staľ” alebo keď sa firemno-štátna propaganda vydáva za informácie.

Z včerajšej K-tlače:

“Až 91 % z aktuálne hospitalizovaných pacientov s covidom na Slovensku tvoria nezaočkovaní alebo zaočkovaní iba prvou dávkou. Zvyšných 9 % tvoria plne zaočkovaní, ich priemerný vek je 67 rokov, uviedlo ministerstvo zdravotníctva.”

Ako by vypadala informácia? Obsahovala by absolútne čísla, presné vekové kategórie, pohlavie, údaje o obezite a iných komorbiditách, hladinách vitamínu D v krvi hospitalizovaných, cestovnej anamnéze zdrojov nákazy hospitalizovaných – to minimálne.

Prečo robí vláda namiesto informovania propagandu? Prečo na ňu najali všetky masmédiá?

Z jedného základného a zásadného dôvodu: vakcinačnou propagandou sa vlády – nielen tá naša KP (korupčno-plagiátorská – pozn. red. IV) , ale aj iné vlády EU a USA – všemožne usilujú prekryť masaker 18 000 Slovákov, 750 000 EUrópanov aj 650 000 Američanov na tomto grafe. 

A systémovým skorumpovaním “slobodných médií” im zalepili huby, aby sa nepýtali otázku: 

Ako ste to mohli dopustiť??? 

Ako je možné, že Japonci, Fíni, Nóri a mnohí ďalší masové zomieranie odvrátili, a to bez zruinovania svojich ekonomík??? 

Prečo ste ho neodvrátili aj vy???

To, že sa skorumpované médiá nepýtajú našťastie neznamená, že otázky neexistujú. Raz ich niekto bude klásť.

Zdroj: Facebook Juraj Mesík / InfoVojna

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: