K porozumeniu Čelovekom

Ako to urobiť…

Ľudia túžia po radosti. Ak ju dlhší čas nemajú, necítia, upadajú do depresií. Otázkou je, prečo ľudia radosť nemajú…

Všetko čo cítime, cítime TU a TERAZ. V tejto chvíli. Hovorí sa tomu aj v Prítomnom okamihu. Ak človek radosť hľadá, či už v minulosti vo svojich spomienkach, alebo v budúcnosti cez svoje sny a túžby, cíti všetko možné, len radosť nie. Pretože hľadanie radosti je prejavom toho, že ju nemáme. Prejavujeme nedostatok a to nás postupne ničí. Preto ak niečo chcete, či už je to Radosť, Pokoj, Láska, Šťastie, obráťte svoju Pozornosť na TU a TERAZ, na Prítomný okamih. To je jediné miesto v Čase, kde sa to dá nájsť. Všetko iné sú márne pokusy.

Ak sa vám to nedarí, lebo aj to sa stáva, je v tom nejaká zlo-žitosť. Vašou úlohou je dostať sa do Jedno-duchosti.

Zostaňte v jednom duchu s tým, čo hľadáte. Ak je to Dobro, myslite na Dobro a Dobro konajte. Ak je to Pokoj, naplňte ním svoju myseľ, vneste ho do seba a prejavujte sa pokojne. Ak je to Láska, buďte láskaví. To na začiatku stačí… aby to vyrástlo. Dôležité je urobiť to v Prítomnosti. Lebo nič k vám nepríde samo od seba, kým nezačnete od seba 🙂

S úctou Milan

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: