K porozumeniu Čelovekom

AUSTRÁLIA, MINISTER ŠTÁTU VICTORIA: MÁME PANDÉMIU OČKOVANÝCH. AŽ 95 % KORONA PACIENTOV JE OČKOVANÝCH! TAKTO JE TO VŠADE, LEN MAINSTREAMOVÉ MÉDIÁ A POLITICI TO UTAJUJÚ

Austrália sa nedávno dostala do pozornosti viacerých kritických európskych médií. A to kvôli  nespočetným brutálnym a krvavým zásahom polície na príkaz vlády voči masovým demonštráciám obyvateľstva vo všetkých austrálskych štátoch, ktoré protestuje proti tvrdým korona opatreniam a lockdownom.

Zároveň ale európske médiá píšu, že v austrálskom spolkovom štáte Victoria stúpajú korona infekcie aj napriek tomu, že lockdown tam trvá už viac ako dva mesiace.

Mainstream ale zamlčiava, že minulý týždeň sa konala v hlavnom meste Victorie tlačová konferencia na podnet tamojšieho ministra zdravotníctva, kde oznámil prítomným žurnalistom nepríjemnú pravdu.

A veľmi nepríjemnú najmä pre austrálskeho premiéra, ktorý je zodpovedný nielen za preliatu krv demonštrantov, ale aj za tisícky zničených existencií a za  početné samovraždy ľudí, ktorí stratili všetko.

Minister zdravotníctva Martin Foley  vyhlásil, že v súčasnosti leži v jednej nemocnici hlavného mesta 375 ľudi s diagnózou Covid-19.

Z toho bolo 78 percent dva krát proti korone zaočkovaných a 17 percent raz. To znamená, že z počtu 375 infikovaných, bolo len 5 percent neočkovaných. To je jasný dôkaz, že očkovanie a nútenie všetkých k tomuto aktu je predovšetkým obrovský biznis farma koncernov a tých, ktori stoja za nimi.

Na celej veci je zaujímavé aj to, že  Austrálčania patria ku krajinám, kde ľudia extrémne odmietajú očkovanie – ani nie polovica je kompletne zaočkovaná. Vo Victorii, ktorá má 4,3 miliónov obyvateľov je to len 47,7 percent.

Autor: ROman Bednár

ROMAN-BEDNAR

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: