K porozumeniu Čelovekom

Belousovová: Kto tú … v ľudskej koži konečne zastaví?

Predsedníčka mimoparlamentnej strany Národ a spravodlivosť a bývalá podpredsedníčka SNS Anna Belousovová sa aktuálne vyjadrila k ďalšej nezmyselnej tlačovej konferencii Igora Matoviča (OĽaNO) v pozadí s Borisom Kollárom (Sme rodina). Ponúkol na nej ďalší z nenormálnych nápadov, ako zvýšiť zaočkovanosť rizikových skupín. 

„Práve som pozerala tlačovku, na ktorej Matovič predstavil „geniálny“ návrh „pomoci“ prevádzkam postihnutým ďalšou vlnou pandémie. Ak som to správne pochopila, tak zaočkovanému dôchodcovi sa poskytne 500 € poukážka, ktorú môže dať vnukom a deťom, aby ich išli minúť do vybraných prevádzok – hotely, reštaurácie, kaviarne, do kaderníctva, na wellnes atď. V pozadí mu sekundoval Kollár. Už asi počítal, koľko mu to hodí v jeho biznise.

Matovič je stelesnené zlo

Ospravedlňujem sa za výraz, ale inak sa to povedať nedá. Kto tu sviňu v ľudskej koži konečne zastaví?!“ začína zostra Belousovová.

Podľa nej toto „stelesnené ZLO“ chce vinu za svoju neschopnosť zvaliť na tých najbezbrannejších – na dôchodcov! Ak budú padať na nos prevádzky, povie sa, že dôchodcovia vám mohli cez svoje deti a vnukov odovzdať štátnu pomoc, ale nechceli. A keď budú umierať vinou jeho neschopného ministra zdravotníctva tisícky ľudí , znovu povie: vidíte to dôchodcovia sa nedali zaočkovať.

Vytvára terče nenávisti

„Ty hovädo!“ zlostí sa Belousovová. „Už si svojou neschopnosťou pripravil o život tisícky ľudí, teraz chceš urobiť aj s tým svojím mafiánskym poskokom v pozadí z dôchodcov terče?! Terče nenávisti, ktorú chceš zasiať aj do rodín, do celej spoločnosti. To vám vadí, že tie vaše experimenty na ľuďoch ešte mnohí prežili?! Vyhrážate sa dôchodcom povinným očkovaním, izolujete a traumatizujete ich už druhý rok a asi vám vadí, že ešte vôbec žijú.“

Podľa nej mali dať namiesto tých judášskych 500 € a almužny, ktorú nazvali trinásty dôchodok, mali dať každému dôchodcovi už na začiatku pandémie základné vitamíny a výživové doplnky! Namiesto toho sa dôchodcovia stanú hromozvodom zlosti a všetkých negatívnych emócií, ktoré sa vďaka „bande neschopných lotrov“ šíria Slovenskom ako lavína.

Musí skončiť pred súdom 

„Chcete, aby dôchodcov na uliciach opľúvali vami sfanatizovaní poslušní občania? Verím, že raz sa za toto všetko budete zodpovedať pred prísnym súdom. A nielen tým ľudským,“ konči Belousovová.

hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: