Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

16. júna 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Blaha: „Potrebujeme vládu, čo sa postaví za práva Slovákov! Ani sa nenazdáme a budú tu migračné kvóty“

Nemecký minister zahraničných vecí vo vzťahu k rozhodovaniu v EÚ najnovšie tvrdí, že vraj treba zrušiť právo veta malých štátov. „Nemecko valcuje! Matovičových šaškov uvaria ako žaby – potrebujeme vládu, ktorá sa vie postaviť za práva Slovákov. Ináč sa ani nenazdáme a – nebudeme,“ varuje poslanec parlamentu za Smer-SD Ľuboš Blaha vo svojom statuse na sociálnej sieti.

„Všimnite si, čo najnovšie tvrdí nemecký minister zahraničných vecí vo vzťahu k rozhodovaniu v EÚ – vraj treba zrušiť právo veta malých štátov. Vraj malé štáty brzdia Európsku úniu,“ píše Blaha. Dodáva, že sa dláždi cesta pre to, aby nás úplne pohltili. Ani sa nenazdáme a budú tu migračné kvóty.

Partizáni sa v hrobe obracajú

Nemci si myslia, že je demokratickejšie, keď 80 miliónov má viac rozhodovacej sily ako 5 a pol milióna Slovákov. „Čiže nás budú ovládať Nemci a my máme byť šťastím bez seba. Tí, čo bojovali za našu slobodu v druhej svetovej vojne, sa musia v hrobe obracať,“ zamýšľa sa smerák.

Podľa Blahu skončíme ako Nové Mexiko v USA. Odtrhli, skolonizovali, pohltili. „Takto isto chceli uchmatnúť aj Kubu. Aj vtedy tvrdili, že v Amerike jej bude lepšie. Ale vlastenci ako Fidel či Che povstali za národnú suverenitu. A odolali,“ dodáva.

Ani sa nenazdáme a – nebudeme!

Poslanec verí, že aj u nás sa nájdu takí, čo budú chcieť našu slobodu predať za misu šošovice. „Heger s Korčokom a Čaputovou ešte aj našu zástavu premenia na čierno-zlato-červenú. Deutschland über alles.Ani sa nenazdáme a – nebudeme.“

No podľa Blahu je ešte šanca sa proti tomu postaviť. Len Slovensko potrebuje novú vládu. To je podľa neho posledná nádej. „Matovičových šaškov uvaria ako žaby – potrebujeme vládu, ktorá sa vie postaviť za práva Slovákov. Za práva našich detí,“ uzavrel poslanec.

hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: