Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Blaha vyzval Čaputovú, aby občanom Slovenska okamžite vysvetlila prepojenie svojej kancelárie s mafiánskou chobotnicou pôsobiacou v NAKA

Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha upozornil, že poradca prezidentky Peter Kubina robí advokáta vyšetrovateľom NAKA Čurillovi aj Ďurkovi, ktorých zadržala inšpekcia kvôli manipulácii s výpoveďami udavačov. 

Vyzývam prezidentku Čaputovú, aby verejnosti okamžite vysvetlila prepojenie svojej kancelárie s mafiánskou chobotnicou, ktorá rozleptáva policajné zložky.

1. V opačnom prípade je zrelá na odchod z funkcie hlavy štátu, pretože existuje vážne podozrenie, že je nepriamo zapojená do systému narafičených udavačov, ktorého dôsledkom bola aj smrť Milana Lučanského.

2. Pani prezidentka bude musieť vysvetliť, ako je možné, že jej poradca Peter Kubina robí advokáta Čurillovi aj Ďurkovi, oboch vyšetrovateľov NAKA, ktorých zadržala inšpekcia kvôli manipulácii s výpoveďami udavačov.

3. Meno prezidentkinho poradcu sa objavuje aj pri ďalších kauzách, spojených so systémom narafičených udavačov. Zatupoval Borisa Beňu, ktorý falošne obvinil Vladimíra Pčolinského, ex-šéfa SIS, ktorého nedávno prepustili z väzby.

4. Kubina zastupoval aj Bernarda Slobodníka, ktorý sa vďaka svojim krivým obvineniam dostal na slobodu. Slobodník si navymýšľal obvinenia aj proti Milanovi Lučanskému a za to bol obmenený – Lipšicova prokuratúra mu zabezpečila smiešny trest.

5. V prípade Slobodníka aj Beňu ide o bývalých klientov Daniela Lipšica, ktorý je dnes na čele špeciálnej prokuratúry. Peter Kubina ako Lipšicov dlhoročný kamarát a kolega z právnickej kancelárie Dentons prevzal jeho prípady.

6. V kauze systému narafičených udavačov, kvôli ktorému zomrel Milan Lučanský, teda figurujú mená Daniela Lipšica, Petra Kubinu a Zuzany Čaputovej.

7. Ak sa preukáže priame zapojenie týchto osôb do mafiánskych sietí v bezpečnostných zložkách, potom je národná bezpečnosť na Slovensku v najväčšom ohrození od druhej svetovej vojny.

8. Pýtajme sa spolu. Je náhoda, že Lipšicova prokuratúra vedie džihád proti opozícii aj za pomoci vyšetrovateľov, ktorí boli obvinení z manipulácie výpovedí? Aj za pomoci mafiánov, takáčovcov a narafičených udavačov?

9. Je náhoda, že týchto vyšetrovateľov obhajuje práve Lipšicov blízky priateľ? Je náhoda, že tento istý Lipšicov človek pracuje pre Zuzanu Čaputovú?

10. Je náhoda, že tento istý Kubina zohral kľúčovú úlohu pri likvidácii referenda o predčasných voľbách, ktorých sa Lipšic s Matovičom tak veľmi boja?

11. Je náhoda, že meno Kubina sa objavuje pri viacerých kauzách udavačov, ktoré sa postupne ukazujú ako zmanipulované a narafičené?

12. Je náhoda, že udavač Slobodník, ktorého zastupoval Lišpic a potom Kubina, sa dostal vďaka Lipšicovej prokuratúre na slobodu? A že iný kajúcnik Böhm spáchal kvôli pochybeniu vyšetrovateľov samovraždu?

13. A že Milanovi Lučanskému “samovylupli” oko? A že Makóovej firme vláda za jeho lži a klamstvá dohodila superkšefty? A že na čele špeciálnej prokuratúry stojí politik, ktorý z duše nenávidí súčasnú opozíciu? Rovnako ako prezidentka?

14. Pýtajme sa ďalej. Je náhoda, že liberálne médiá na čele s Denníkom N a Aktualitami dávajú luxusný priestor Lipšicovi, Čaputovej aj Kubinovi a obhajujú ich postoje na spôsob severokórejskej propagandy?

15. Je náhoda, že Lipšic a Čaputová boli spolužiaci na práve? A že Čaputová s Kubinom už v roku 2016 spolupracovali pri útoku na Právnickú fakultu UK v kauze vrátených medailí?

16. A že Čaputová spoločne s Lipšicom v roku 2018 volali po páde vlády Roberta Fica? Kedy začala vznikať chobotnica, ktorá dnes rozleptáva právny štát na Slovensku? Figuruje v tejto chobotnici Lipšic, Kubina aj Čaputová?

Vážená pani prezidentka, kladiem legitímne otázky a očakávam okamžitú odpoveď:

Do akej miery ste zainteresovaná do systému narafičených udavačov? A do akej miery riadi vašu činnosť Daniel Lipšic a Peter Kubina?

Do akej miery ste spoluzodpovedná za smrť Milana Lučanského? A do akej miery maríte spravodlivosť na Slovensku?

Vážená pani Čaputová,

kým tieto otázky nezodpoviete, nemáte ďalej právo zastávať funkciu hlavy štátu.

Vyberte si nejakú novú garderóbu, vyčešte si vlásky, zavolajte svoj fanklub z liberálnych médií a šup na tlačovú konferenciu vysvetľovať.

Možno ste si kvôli pápežovi nevšimli, ale rodí sa tu škandál, aký nemá obdoby. A vaši ľudia v ňom zohrávajú kľúčovú úlohu.

Zdroj: Facebook Ľuboš Blaha

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: