K porozumeniu Čelovekom

Blesková likvidácia amerických lodí

Životnosť akejkoľvek lode NATO v Čiernom mori nebude dlhšia ako 14 minút

Spojené štáty americké sa márne snažia upevniť svoju prevahu v Čiernom mori. Ani ich najvýkonnejšia loď nevydrží pod paľbou pobrežných raketových systémov Ruskej federácie dlhšie ako 14 minút, ak sa zrazu pokúsi agresívne zakročiť proti Rusku, napísal portál Avia.Pro.

Pod prísnou kontrolou

Akonáhle lode USA a NATO opustia Bosporský prieliv a vplávajú  do Čierneho mora, dostanú sa pod prísny dozor ruských sledovacích systémov. Komplexy “Utes”, “Ball”, či “Bastion” sú schopné potopiť akýkoľvek torpédoborec alebo fregatu len za 14 minút. Pohyb amerických lodí a plavidiel NATO navyše sledujú aj lode Čiernomorskej flotily a ponorky, ktoré sa ukrývajú v hlbinách mora. Torpédoborce preto pri pokuse o prelomenie hraníc Ruskej federácie či pri agresívnom útoku nevydržia ani spomínaných 14 minút. Pod kontrolou sú aj lode  Aliancie, ktoré sú už vo vodách tohto regiónu. 

Možný scenár

Pokusy USA a krajín NATO demonštrovať dominanciu v čiernomorskom regióne sú absolútne zbytočné. V prípade potreby Rusko nemusí lodiam NATO vôbec dovoliť vstúpiť do teritoriálnych vôd krajín regiónu a akákoľvek agresia zo strany lodí Aliancie bude nevyhnutne potrestaná.

Varovanie 

Ministerstvo obrany Ruskej federácie v nedávnom  mimoriadnom vyhlásení o situácii v Čiernom mori uviedlo, že Spojené štáty vytvárajú mnohonárodnú skupinu blízko ruských hraníc a skúmajú aj dejisko možných nepriateľských akcií v regióne. Zdôraznilo to ministerstvo po vstupe amerického torpédoborca ​​Porter, veliteľskej lode Mount Whitney a tankera John Lenthall do Čierneho mora. Okrem toho na letecké základne v Bulharsku a Rumunsku premiestnili päť amerických stíhačiek F-15E Strike Eagle. Ruské ministerstvo obrany sa domnieva, že nejde len o cvičenia – týmto spôsobom si americká armáda rozvíja svoje územie. Spojené štáty si údajne vytvárajú  vlastnú miniflotilu v Čiernom mori, schopnú zasahovať raketami a ohrozovať nielen juh Ruska, ale aj Moskvu.

Rovnaká odpoveď?

Člen hnutia Silné Rusko, vojenský expert Mark Bernardini navrhol, aby Rusko v reakcii na akcie USA poslalo svoje vojnové lode k americkým brehom. „Samozrejme, podľa princípu reciprocity. Spojené štáty nebudú mať nič proti, ak sa lode ruského námorníctva objavia v blízkosti Kuby a Floridy, ako aj Aljašky. Napokon je potrebné študovať scenár možných vojenských operácií v prípade útoku USA na Ostrov slobody – povedal Bernardini.

hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: