Bude srdce Slovenska novou jadrovou základňou USA? Čo sa to deje na letisku Sliač?

Informácia o tom, že letisko Sliač medzi Banskou Bystricou a Zvolenom sa bude rekonštruovať, je známa už dlhšie. Status, ktorý zverejnil spisovateľ a novinár Gustáv Murín od neznámeho autora na sociálnej sieti, je však doslova šokujúci.

Na letisko Sliač, ktoré slúžilo pre vojenské aj civilné potreby, sa mali podľa zverejnených informácií vykonávať opravy najmä pristávacích dráh, ale aj iných priestorov. Práve kvôli tomu sa tam, vraj dočasne, po takmer 85 rokoch pozastavila civilná preprava.  Zdá sa však, že armáda tam robí väčšie úpravy kvôli niečomu celkom inému. Nielen pre leteckú dopravu. Gustáv Murín zverejnil na sociálnej sieti status od neznámeho autora, ktorý prezrádza viac.

„Správa z internetu, je to možné? Uvážte sami: Na Sliači budujú naši noví najväčší bratia veľký muničný sklad. Na letisko serú. Ukladajú tam 4 cm olovené platne. Je predpoklad, že sa letisko Sliač stane jadrovou základňou,“ zverejňuje neznámy autor šokujúcu informáciu a dodáva, že ostatné sa dá domyslieť. „Na čo, prečo, proti komu a aj kedy a ako to dopadne?“ pýta sa autor statusu a vzápätí upozorňuje, že Ukrajina vstúpi čochvíľa do NATO.

„Prvé, čo sa bude riešiť, bude Dombas a Krym! Na čo bude základňa na Sliači, si netreba ani len domyslieť. Kde asi poletí prvý Kindžal s jadrovou hlavicou, tiež netreba rozmýšľať,“ desia teórie neznámeho autora statusu.

„Ďalej si naši mierotvorcovia zmluvne uzurpujú právo pri akomkoľvek podozrení z teroristického činu vojsť bez povolení do akýchkoľvek, aj súkromných objektov,“ končí neznámy človek desivý status, ktorý zverejnil aj Gustáv Murín.

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov