K porozumeniu Čelovekom

Budete potrebovať štvrtú, piatu, šiestu a siedmu dávku

Napísal som nedávno na jednom fóre, že už nebudem diskutovať o vakcínach, ale tento článok má širší záber. 

foto film IN TIME

Nadpis je výrokom Izraelského profesora menom Armon Afek, autorkou článku je Dee McLachlan, Gumshoe News. Pochádza pôvodne z Information Liberation

Člen poradného výboru Ministerstva Zdravia Izraela pre vakcináciu a zástupca šéfa najväčšej Izraelskej nemocnice Profesor Arnon Afek oznamuje verejnosti, aby sa priravila na nielen tú švrtú “booster” – posilňovaciu – injekciu, ale aj na tie piatu, šiestu a siedmu. ‘Tí, čo si myslia že nebudú potrebovať si dať pichnúť viac tých „boosters“, sa mýlia,’ povedal Afek v pondelok.

“…’Budeme potrebovať dať si štvrtú dávku, piatu dávku, šiestu dávku a siedmu dávku. Pokiaľ pandémia pokračuje na miestach ako je Afrika, kde je zaočkovaných len zopár ľudí, nové varianty COVID-19 sa budú vyvíjať, a potreba chrániť sa proti ním vakcínami bude pokračovať,’ povedal.

“CEO – výkonný riaditeľ – Pfizeru Albert Bourla, ktorý ako sa zdá pracuje v spolku s vládou Izraela, opakovane povedal, že ľudia budú ’‘potrebovať… ‘výročné – annual – revakcinácie’.”

Môj dodatok. To je presne to, pred čím už od začiatku varovali mnohí odborníci (tým nemyslím „odborníkov“). Podľa názorov viacerých z nich tie vakcíny – len čiastočne – znižujú pravdepodobnosť ochorenia na COVID, ale znižujú prirodzenú imunitu človeka. Teda Všeobecnú imunitu, čo ale v podstate ovplyvňuje aj tú prirodzenú časť imunity proti Covidu, ktorý je z hľadiska môjho organizmu „nejaká chrípka“ (ktorú som prekonal).

Nie je mi známe, a neviem či to bolo preskúmané, ako dlho sa po tých vakcínach táto prirodzená imunita regeneruje. Pretože v mojom prípade – bez vakcíny – fungovala dobre a úplne dostatočne, nebral som dokonca žiadne lieky. Tým netvrdím, že je možné toto aplikovať všeobecne, priebeh je individuálny, ale riešenie, ktoré vedie k „celoživotnému očkovaniu“ proti vírusu, ktorý na objednávku Vlády USA (financovala to) dal vyrobiť Dr. Fauci, je podriadenie sa kriminálnemu komplotu Vlády USA a Farmaceutických firiem. Je nutné hľadať iné riešenia, ale najmä analyzovať obsah tých vakcín, pýtať sa aj ako je možné že všetky firmy vyvinuli prakticky identické, a následne túto zjavne kriminálnu zápletku riešiť trestnoprávne.

Obsah niektorých z tých vakcín sa už skúma a je vraj dosť prekvapujúci, ale zatiaľ výlučne v negatívnom zmysle (Švédsko, Južná Kórea). Závery ku ktorým dospel Dr. Bhakdi ohľadne možného ohrozenia zdravia stále neboli vyvrátené, spolu s pánom menom Dr. Hoffe zistili, že vakcíny u dosť vysokého percenta pacientov nebezpečným spôsobom ovplyvnili štruktúru krvi, čo predstavuje nebezpečie vzniku krvných zrazenín, najmä v mozgu a pľúcach, čo môže viesť k trvalej negatívnej zmene kvality života a až k úmrtiu.

Pripomenul by som ale ešte, že práve Izrael je najlepšou ukážkou negatívneho dopadu „maximálnej zaočkovanosti“, kedy v kritickom stave ležia v nemocniciach chorí na COVID plne očkovaní. A podobný stav je v Británii, pričom tam majú zaočkovanosť „len“ cca 60%. Pripomínam to najmä tým, čo „to tlačia“, a ignorujú aj tie následky preočkovanosti, čo sú už (viac ako pol roka) známe. Tým myslím, že v čase sa môžu prejaviť ďalšie, keďže vakcíny nie sú otestované, t.j. vlastne teraz prebieha ich testovanie, a to na ľuďoch(!!).

A ostáva otázka aký je úmysel za tými siedmimi vakcínami? Je totiž vysoko pravdepodobné, že potom už ľudia nebudú mať skoro žiadnu prirodzenú imunitu, a budú trvale závislí na Pharma vakcínach, aby prežili obyčajnú nádchu. Ale imunitu potrebuje človek aj pri infikovaní sa po poranení – t.j. porežem sa pri robení píšťalky, infikujem sa nečím a zomriem? Kedysi sa vravelo, že človek je koruna tvorstva. Bude prvým tvorom, ktorý sa pokúša o samovraždu ako druh. Snáď sa to nepodarí. Ale má bohužiaľ viac možností, viď napr. pokusy USA provokovať momentálne násobne silnejšie Rusko (plus Čínu), v zúfalom  predstieraní (dávno zašlej) sily. Prejavov neuveriteľného úpadku je priveľa.

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: