Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

ČAPUTOVÁ, REFERENDUM PROTIÚSTAVNÉ, APARTHEID ÚSTAVNÝ !!! ROBERT FICO: PREZIDENTKA ZRADILA ÚSTAVU, NÁROD A KLAME!

Napriek tomu, že prezident Slovenskej republiky by mal byť nadstranícky a mal by národ spájať, Zuzana Čaputová opäť raz ukázala, že je straníckou prezidentkou Matoviča a Hegera a slovenský národ rozdeľuje.

Národná rada prijala mimoriadne vážny zákon, ktorý spoločnosť rozdeľuje a diskriminuje, pretože ľudia, ktorí nie sú zaočkovaní, sú nútení, aby sa očkovali a budú podliehať rôznym opatreniam a obmedzeniam, ktoré sú v rozpore s Ústavou Slovenskej republiky. Strana SMER – sociálna demokracia reagovala a ako uviedol predseda strany SMER – SD Robert Fico: „vyzvali sme pani prezidentku, aby tento nezmyselný zákon z dielne vládnej koalície nepodpísala. Ale naopak, namiesto toho, aby využila svoju právomoc a podala tento zákon na ústavný súd, tak sa rozhodla podpísať ho okamžite – v podstate v priebehu 24 hodín – od jeho prijatia. Preto nám neostáva nič iné, ako obrátiť sa na ústavný súd.“ Tento krok prezidentky Čaputovej len potvrdzuje, že sa správa ako agentka očkovania, ako reklamný predmet, ktorý je určený na podporu tohto kroku vo vzťahu k slovenskej verejnosti.

Tam, kde má prezidentka využívať ústavu a ústavný súd, tam to nerobí. Ale sú oblasti, kde je prezidentka mimoriadne aktívna. „Ako príklad by som uviedol, ako sa obrátila na Ústavný súd Slovenskej republiky a zmarila referendum! Referendum, ktoré žiadalo viac ako 600-tisíc ľudí,“ uviedol Robert Fico.

Vrcholom všetkého je, že pani prezidentka ešte aj pravidelne klame. Klame o slávnom utajenom stretnutí, ktoré sa 17. mája uskutočnilo na pôde Slovenskej informačnej služby (SIS), na ktorom sa, za prítomnosti pani prezidentky, bavili o manipulácií trestných konaní, o hrubom porušovaní ľudských práv, o poškodzovaní ľudí, ktorí sú obvinení, alebo ktorí sedia vo väzbe. „Pani prezidentka vtedy o tomto stretnutí klamala a povedala, že sa na ňom nehovorilo o živých prípadoch. Ale dnes je všetko úplne jasné a evidentné. Celá správa zo 17. mája, ktorá bola predmetom rokovania na SIS, bola len a len o živých prípadoch. A namiesto toho, aby sa pani prezidentka postavila pred kamery a odsúdila toto hrubé porušovanie základných ľudských práv, túto deštrukciu právneho štátu, aby odsúdila to, že vo väzbe sedia nevinní ľudia, že sú tam bez dôkazov, tak prijme individuálne rozhodnutie, individuálnu milosť a odpustí človeku, ktorý pestoval vo svojom vinohrade marihuanu, 8 rokov z 10-ročného trestu. Toto je ponímanie pani prezidentky, pokiaľ ide o spravodlivosť, nadstraníckosť a spájanie národa,“ uzatvára Robert Fico.

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: