K porozumeniu Čelovekom

ČARO SLOVANSKEJ ŽENY

Predtým ženy dávali zvláštny posvätný význam do ich každodenných záležitostí. Varenie jedla, vyšívanie uterákov, žehlenie košieľ, upratovanie – všetko sa stávalo magickým rituálom. Možno aj preto boli rodiny harmonickejšie a silnejšie a ľudia boli zdravší a šťastnejší? Ako dnes môžeme prejaviť hlboké vedomosti našich prababičiek a použiť ich na zlepšenie nášho života? 

Pri česaní vlasov to robte vedome a predstavujte si, ako hrebeň kĺzajúci sa po vlasoch odstraňuje všetku negatívnu energiu a informácie nahromadené počas dňa. A obnoví sa ženská energia, o ktorej je známe, že naše vlasy absorbujú. Žena s dlhými vlasmi má veľmi silnú energiu a je schopná vytvoriť ochranný kruh pre svojho milovaného muža. Manžel dostane ochranu od svojej ženy, keď jej rozčesáva vlasy. Slovania mali takúto tradíciu.

Pri kúpeli, vykonávaní kozmetických procedúr, zdobení sa alebo líčení si predstavte, že sa spájate s energiami ženských bohýň krásy, že vstupujete do rezonancie s vibráciami ženskej planéty Venuša, ktorá vás obdarúva – mladosťou, krásou, šarmom a zdravím. Je možné vytvoriť si elixír lásky alebo liečenia prípravou akéhokoľvek nápoja, ktorý “miluje”, pre manžela alebo chorého člena rodiny, vziať ho do dlaní a trochu aj do pier, predstaviť si, ako z dlaní vychádza energia života a vyživuje ho . A potichu mu šepkaj láskavo, požehnaj slová, uzdravuj prosby vychádzajúce z tvojho srdca. Takýto elixír sa stane nektárom a bude schopný vyživovať a liečiť nielen telo, ale aj dušu.

K procesu varenia by sa malo pristupovať ako k meditácii, to znamená, že by ste to mali robiť vedome a pomaly. Ak žena varí v zhone, rozrušení alebo dokonca zanedbáva túto povinnosť, potom s ňou manžel nebude chcieť dlhodobý vzťah. Ak do tohto procesu vloží celú svoju dušu, varí pomaly a jej jedlá sú vždy pestré, potom bude rodinný život dlhý a zaujímavý. Keď periete oblečenie alebo žehlíte manželove košele, cítite jeho odvahu a silu, dodávajte jeho oblečeniu silu víťaziť, sledujte, ako sa jeho záležitosti zlepšujú, ako k nemu prichádza úspech, prosperita a šťastie. A potom sa skutočne stane schopným dosiahnuť akékoľvek výšky. 

Pri upratovaní priestoru domu si predstavte, ako sa z neho vylučuje všetka tma, všetky spory, negativita. A dom je plný svetla vašej lásky, radosti a mágie. Je vhodné upratať dom plameňom sviečok, otvoriť okná pre voľný pohyb vzduchu, páliť kadidlo, čistiť namokro a pestovať kvety. Získate tak podporu všetkých prvkov a získate ochranu.

Dotknite sa vášho milovaného alebo dieťatka a predstavte si, ako energia prúdi vašimi dlaňami, schopná liečiť duchovné rany, upokojovať a napĺňať Duše láskou. Takýto dotyk robí zázraky. Do všetkého, čo robíte, vkladajte lásku a požehnanie. Zaobchádzajte so všetkým ako s rituálom a obdarujte ho zvláštnym posvätným významom. Práve v takých navonok nepostrehnuteľných činoch ženy sa prejavuje jej skutočná, magická sila. A šťastie k nej prichádza v podobe duchovnej harmónie, úspešného milujúceho manžela, zdravých bystrých detí, priateľskej a silnej rodiny. Nie je to to, o čom sníva každá zo žien?

s ľúbosťou Diana Lyubava Slovienska

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: