K porozumeniu Čelovekom

Choroboplodné mikroorganizmy sú hlavnou príčinou takmer všetkých chorôb

„Základnou príčinou takmer všetkých chorôb sú takzvané patogény – choroboplodné zárodky, mikroorganizmy. Sú to vírusy, bakteriofágy a baktérie.

A čo tieto jednoduché mikroorganizmy robia v ľudskom organizme, že ochorie? Choroby sú spôsobené iba parazitickými mikroorganizmami, ktoré sa usadzujú vo vnútri človeka. Tieto mikroorganizmy-parazity žijú vo vnútri človeka, najčastejšie v medzibunkovom priestore alebo v určitých dutinách a priestoroch nášho tela. Vírusy prenikajú aj do samotných buniek, ak im ich veľkosť umožňuje preniknúť cez bunkovú membránu. V zásade to nie sú samotné mikroorganizmy, ktoré spôsobujú škodu, ale produkty ich životnej činnosti, ktoré uvoľňujú do svojho vonkajšieho prostredia. Faktom je, že vonkajšie prostredie mikroorganizmov nie je nič iné ako ľudský organizmus.

Mikroorganizmy-paraziti absorbujú živiny a stavebné organické a anorganické látky z medzibunkového priestoru človeka, aby zaistili svoj život a reprodukciu a pritom uvoľňujú svoj odpad. Odpadové produkty týchto parazitických mikroorganizmov sú aktívne chemikálie, ktoré začínajú prenikať do bunkových membrán ľudských tkanív a v ich vnútri menia chemické zloženie buniek.

Tieto chemicky aktívne látky, ktoré sú pre bunky nadbytočné, začnú vo vnútri buniek vstupovať do chemických reakcií s bunkovými inklúziami a inými organickými a anorganickými molekulami. V dôsledku takejto chemickej aktivity dochádza v bunkách k nevratným chemickým zmenám molekúl, ktoré samotné bunky tvoria. Bunky zmenené týmto spôsobom nie sú schopné plne vykonávať svoje funkcie. Práve táto štrukturálna a kvalitatívna zmena v bunkách sú morfologické zmeny v bunke. Ak k takýmto zmenám došlo v mnohých bunkách tkaniva jedného alebo druhého orgánu, môžeme hovoriť o morfologických zmenách v tomto orgáne a ak takýto orgán prestane správne fungovať, môžeme hovoriť o chorobe človeka.

Ak teda má človek tú alebo inú chorobu, najmä v chronickej fáze, keď už v chorých orgánoch a tkanivách nastali rozsiahle morfologické zmeny, ŽIADNA SEBA SUGESCIA, bez ohľadu na to, aký je človek sugestívny, nepovedie k tomu, aby morfologické zmeny v bunkách zmizli a bunky sa opäť stali zdravými.

To je možné iba vtedy, ak sú choré (zmenené) bunky zničené a na ich mieste sú vytvorené nové, zdravé (nezmenené) bunky, pretože iba zdravé bunky sú schopné správne fungovať. Preto žiadna sugescia nemôže urobiť choré bunky zdravými! Samohypnóza alebo sugescia môže iba prinútiť chorý orgán alebo systém ľudského organizmu pracovať aktívnejšie. V tomto prípade možno očakávať dočasné zlepšenie stavu človeka, ale zároveň bude opotrebovanie orgánu alebo systému ešte väčšie.

Nikolaj Levašov „Zrkadlo mojej duše“

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: