K porozumeniu Čelovekom

ČO JE TO ŽIVÁ A MŔTVA VODA

Živá voda – so znamienkom «+», teda Živá voda nesie silnú energetickú zložku, preto ju používali na zotavenie síl.

Mŕtva voda – so znamienkom «-», teda Mŕtva voda, spravidla viac ionizovaná, akoby presýtená iónmi striebra, a striebro lieči, preto ju používali na liečenie, na zahojenie rany.

Zdroje Živej a Mŕtvej vody.

Ak chcete nájsť zdroje Živej a Mŕtvej vody – je potrebné vedieť, kde prechádzajú tak zvané siločiary Zeme. Kto ich zle cíti, sledujte zvieratá, teda zvieracie chodníky prechádzajú po týchto siločiarách. A poznajúc systém rozostupu medzi chodníkmi, naši Predkovia pozerali na stromy, ktoré rastú v týchto bodoch: kde je mínusová polarita, tam je strom spravidla zhúžvaný s defektami. Veď si to všimnite, zvieratá niekedy prechádzajú v blízkosti stromu, ale o niektoré si ostria pazúry, medveď si chrbát poškriabe. A predkovia vedeli, že tu je mínusový zdroj, teda zviera na tomto bode odovzdáva svoju chorobu, niečo čo ho bolí, on sa poobtieral, aby odovzdal túto chorobu. A hostiť sa na hubách, lesných plodoch, zviera ide do druhého bodu, do pozitívneho. Takže, naši Predkovia hľadali pramene v bodoch s rôznou polaritou.

* Napríklad, našli 5 – 9 prameňov, a vodu z týchto zdrojov zmiešali (drvili v trecej miske). Veď vlastnosti vody sú všade odlišné (teda sa jedná o vplyv týchto geomagnetických žiarení), a keď zmiešali vodu, ona má vlastnosti všetkých týchto zdrojov.

* Alebo zobrali iba mínusovú vodu. Napríklad Mŕtva voda z jedného zdroja najlepšie lieči rany, a voda z druhého zdroja najlepšie lieči jazvy, z tretieho zdroja – lieči vnútorné krvácanie. To znamená, zmiešaním negatívnej vody, získali akoby univerzálny prostriedok na liečenie nielen vonkajších, ale aj vnútorných rán.

* Volchvovia používali Mŕtvu vodu oddelene od Živej, teda nemiešali «+» s «-».

Zmiešaná voda s rosou.

Zmiešanú vodu (Mŕtvu spojenú s Živou) sa snažili používať ženy, na umývanie tváre. Takto dávali svojej tvári stabilný vzhľad sviežosti. Preto aj keď obchodníci prišli na trh, mali dojem, že Slovania majú všetky ženy mladé, odhadovali im vek na 20 – 25 rokov. Predstavte si, 40-ročná žena vyzerala na 25 rokov a ženy, ktoré teraz vyzerajú na 40 – 45, to bol prirodzený vek stareniek 60 – 70 ročných. Ale starší ľudia (starci) už nechodili na trhoviská, pretože trhovanie – bol údel pre mladých, a údel starcov bol učiť mladých stavať domy, obchod atď.. Ale ženy nesledovali si umývať len tvár, umývali sa celé, a niektoré zbierali okrem Živej a Mŕtvej vody, ešte aj vodu Strieborného mesiaca, teda rosy, kúpali sa v rose. A rosa, nabrala na seba energiu Slnka, ktorú rastliny dostali, plus energiu svetla mesiaca, ktorú získala v noci, a tieto slnečné a mesačné energie sa zlúčili v kvapkách rosy. Preto sa rosa považovala za jeden z ozdravujúcich prvkov.

* Teraz dostávajú rozum písať v reklamách na šampóny a iných kozmetických výrobkoch, že v zložení s prírodnej rosy. Ale sami porozmýšľajte, tam je množstvo chémie, a na kilogram chemických preparátov je 10 gramov rosy, a nieje známe, kde ju zobrali.

Переведено из источника

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: