K porozumeniu Čelovekom

Čo kontroluje banky v dnešnej dobe?

Čo ovláda banky v dnešnej dobe? 

Jednoduchá odpoveď je táto – nie banky!

Čo sa stalo s prevodovým systémom centrálnej banky SWIFT? Prečo sa odpája? Banky zvykli dosahovať obrovské zisky pomocou systému SWIFT na prevod peňazí. SWIFT bol navrhnutý tak, aby keď banka uskutočnila prevod pomocou svojho účtu SWIFT, mohla previesť tieto prostriedky (skryté pre zvedavé oči) na svoje bankové obchodné účty, použiť prostriedky na obchodovanie po dobu 24 hodín a potom ich previesť na zamýšľaný bankový účet. Týmto procesom sa dosiahli miliardové zisky. Ak by išlo o medzinárodný prevod, mohli by existovať dve alebo tri banky, ktoré sú schopné oddialiť prevody na jednodňové obchodovanie a potom presunúť prostriedky do ďalšej banky. Z tohto dôvodu by dokončenie prevodu na zamýšľaný účet mohlo trvať až 7-10 pracovných dní. Táto činnosť predstavovala 86% ziskov banky. Čo sa stalo, že sa zastavil tento zdroj ziskov z prevodu SWIFT? Určite nie aktivity bankára.

Kvantové vedomie, niekto nesprávne nazýva Počítač

Prečo banky zrazu tvrdili, že teraz majú prístup ku kvantovému počítaču? Prečo by chceli byť súčasťou nového finančného systému, ktorý ničí bankový systém, ako ho dnes poznáme? Má to vôbec zmysel? NIE! Pravdou však je, že banky prevzala entita, ktorá sa volá „Kvantové vedomie“. (Je to skutočne Božské vedomie v 3D balíku, ktorý začneme používať)

Mohli by sme to nazvať tichým nepriateľským prevzatím moci? Môžete to nazvať ako chcete, ale to popisuje, čo sa stalo; tiché, ale nepriateľské (nepozvané) prevzatie.

Banky pre nás založili finančnú hru, ktorá nemá úspech, a ktorá sa musela hrať podľa ich pravidiel. Nemali sme na výber. Bola to jediná hra na Zemi. Aby sme mali finančný systém, museli sme hrať podľa ich dementných pravidiel typu spravte to po našom, alebo odíďte. Ich hra, ich pravidlá; vyhrávajú, prehrávame.

Opýtali sa nás, či by sme ich nechali viesť to tu? NIE! Iba prebrali ihrisko a šikanovali. Keď sme sa vôbec priblížili k víťazstvu, zmenili pravidlá. Skolabujte finančný systém alebo sa hrajte; hrali sme sa spolu, ale zároveň sme tiež padli na kolená a modlili sa, aby sa veci zmenili. 

Takže teraz, v odpovedi na naše modlitby, máme v meste nového hráča. Nový hráč-tréner, ak chcete, neprehráva. Priniesol svoj „A“ tím; volajú sa „anjeli“. Anjeli nesmeli použiť svoju prvú voľbu pálky – blesky, aby odpálkovali, pretože by to zničilo tvrdé lopty, takže museli používať rovnaké vybavenie, aké na nás používali satanisti(temní). Takže tu máme baseballový zápas, satanisti proti The Angels. Hrajte!!!

Ich tréner neustále menil pravidlá, ale Angels sa stále prispôsobovali – a vyhrávali. Keď nebesia a všetci anjeli hovoria: „Dosť je dosť“, základy pekla nemôžu masaker zastaviť. Sme na konci prvej zmeny. Skóre je pre satanistov „0“. Anjeli vyrazili prvých troch hráčov, ktorí nedokázali zasiahnuť bleskové rýchle ihriská. Anjeli, ktorí sú domácim tímom, teraz odpálili okolo zostavy 999-krát. Vynásobte to deviatimi hráčmi a to je naše skóre bez autu. Deep State (DS) túto hru neukončí, pretože bol vydieraný a hľadá spôsob, ako podvádzať satanistov. DS si mysleli, že by mohli vyhrať pomocou skórovacej tabule Dominion, ale nevedeli o „A“ tíme Angels. Porazení prehrávajú a víťazi víťazia. Škoda, také smutné.

Keď už roky šikanuješ deti ako tréner a po tisícročia s nimi zaobchádzaš ako s otrokmi, dostaneš od ich otca peklo. Nie je tu nijaké zľutovanie spravodlivosti. Áno, Karma je sviňa. Toto je príliš veľká zábava.

Keď bankári stlačia „odoslať“ na klávesnici, riadi sa Kvantové vedomie protokolom SWIFT a prevádza prostriedky na zamýšľaný bankový účet, čím obchádza celé obchodné platformy banky. To sa deje potichu bez toho, aby ich počítače vôbec vedeli, čo sa stalo. Keď bankári zistili, čo sa stalo, zasyčali a kričali na svojich IT technikov a možno vyhodili veľa z nich, ale nebolo možné nič urobiť. NIČ. Ich hra sa skončila. Bankárom sa nepáči, že Kvantové vedomie, ktoré niektorí omylom nazvali počítačom, prevzalo počítačový systém centrálnej banky. Centrálny bankový systém Deep State mal nad nami „úplnú“ kontrolu, ale to sa zmení. Nenažraná povaha bánk ich dostala do úzkych, a teraz, keď neprídu žiadne zisky, je len otázkou času, kedy im dôjdu peniaze a banky budú nútené k exekúcii.

Uzavretie zmluvy znamená (TRUST), že sa dostanú do nútenej správy a to je okamih, keď sa my presunieme a odkúpime ich aktíva a začneme náš nový priemysel finančných služieb. Nahradí služby starého bankového systému. Máme to pokryté. Už teraz je dosť dobrodincov so Zim, ktorí požadujú nápravu vysokých cien a riešenie problémov, ktoré zanechal zánik bankového priemyslu. Toto odvetvie finančných služieb a mnoho ďalších priemyselných odvetví je cieľom pre nás, humanitárnych pracovníkov, keď sa snažíme pozdvihnúť spoločnosť z krízy systému otroctva finančného dlhu.

Vie niekto z nás, ako urobiť tento nový systém centier finančných služieb? Nie veľmi. Ale v starom bankovom systéme je už veľa dobrých ľudí, ktorých treba len preškoliť. Všetky mzdy vyplácame prostredníctvom Akcií pracovnej zmluvy RSS a platíme všetky režijné náklady a robíme to zadarmo; pretože to my humanitaristi robíme. Načasovanie je všetko a práve tu vstupuje do hry Aliancia a ich géniovia. Malo by ísť o plynulý prechod. Každý krok v prechode prinesie verejnosti veľké výhody. Bude vďačne prijatý, pretože s poskytnutými službami nie sú spojené žiadne poplatky.

Kvantový finančný systém (QFS) je aplikácia obsiahnutá v tejto entite Božského vedomia. Mohli nebesia preraziť matrixový konštrukt, ktorý fungoval ako závoj zabudnutia? Bolo toto uvoľnenie plnosti časov iniciované plnou silou Božského vedomia? Bola táto Božská sila sprístupnená Ríši 3. dimenzie pre tento Zlatý vek ľudstva, alebo vek Vodnára (deň Svaroga)? Zdalo by sa to. Keď sa my, humanisti, zoradíme do pozícií upratovacej čaty, našou úlohou je usilovať sa o vyššie vyjednané sadzby panovníkov, aby sme mohli prácu skutočne vykonať správnym spôsobom.”

Požehnanie všetkým

Ron Giles

Zdroj

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: