K porozumeniu Čelovekom

ČO SA NÁM SNAŽIA ZATAJIŤ?

Americký FDA /Úrad schvaľujúci liečivá/ zverejní podrobnosti ohľadom klinickej štúdie, na ktorej základe bola schválená vakcína od firmy Pfizer až v roku 2076!

Kto má záujem môže si podrobnosti prečítať v nasledovnom dokumente.

https://www.sirillp.com/wp-content/uploads/2021/11/020-Second-Joint-Status-Report-8989f1fed17e2d919391d8df1978006e.pdf

Otázka však znie prečo až 2076?

Čo sa snažia zatajiť?

Celá tematika vznikla keď v auguste 2021 sa viac ako 30 akademikov a profesorov prestížnych USA inštitúcii obrátilo na na FDA ohľadom témy oprávnenia použitia vakcíny od firmy Pfizer.

Odpoveď FEDu?

Nulová, žiadna. Ako reakcia podala jedna súkromná firma zastupujúca tieto osoby trestné oznámenie. Detaily v nasledovnom linku:

http://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/10/001-Complaint-101021.pdf

Do tejto doby žiadna aktivita v tejto veci

Miesto toho pár dní dozadu FDA požiadala federálny súd o ČAS do roku 2076 aby sa k záležitosti vyjadril.

Výsmech, alebo absurdita vymožiteľnosti práva?

Vláda USA definitívne chráni záujmy Pfizeru. Núti občanov ´´kúpiť´´ si ich produkt. Ale dáta ohľadom bezpečnosti produktu zverejniť neplánujú.

Čo je jasné, že doba pred 2020 už teraz neexistuje.

Dr. Quantum

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: