Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

17. apríla 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Čo sa o úmrtiach po vakcínach nepíše

Preklad článku Stephen Karganovic, Strategic Culture. Ešte nová vsuvka: pred chvíľou som zachytil v rozhlase, že sa zistil mechanizmus ktorým vakcína Astra-Zeneca zabíjala očkovaných krvnými zrazeninami. Som zvedaný na reakciu firmy, plus pripomínam, že všetky vakcíny zabíjajú, a tie firmy o tom klamú, viď tento článok:

grafika: SN

Západné farmaceutické konglomeráty už siahajú po odvážnych popieracích „pokecoch-vykrúcačkách“, pri ktorých by sa väčšina súčasných “popierateľov genocídy” červenala, píše Stephen Karganovic.

Pozoruhodné zmiznutie bežnej chrípky nie je ani zďaleka jediná čudná vec prebiehajúcej operácie Covid-19. Zoči-voči masívnej, globálnej evidencii smrti a poškodení ktoré zjavne rezultovali z vystaveniu náhlivo hodeným na trh a poriadne neotestovaným (properly untested) Covid-19 vakcínam, Západné farmaceutické konglomeráty sa uchýlili k smelým popierateľským  obkecávačkám, po ktorých by sa mala aj väčšina dnešných „popierateľov genocídy” červenať. Pozerajúc verejnosti rovno do očí, chladnokrvne tvrdia, že “nešťastné udalosti – adverse events” o ktorých vieme, že všade nasledovali po vakcináciách s významnou pravidelnosťou a v krátkej časovej nadväznosti, sú zhodou okolností a celkom nesúvisiace s tou predchádzajúcou injekciou ich produktov (a tu ).

Zdá sa, napriek tomu, že už tu bolo viac ako dosť smrteľných dopadov krátko po vakcinácii aby to bohate podporilo vážne bezpečnostné obavy. Tu je čiastkový zoznam udalostí a oficiálnych vysvetlení:

  1. 46 ročný muž zomrel deň po obdržaní covid vakcíny – “Žiaden súvis s corona vakcínou”
  2. Muž zo Severnej Kalifornie zomrel niekoľko hodín po covid vakcíne – “Moja prvá reakcia je, že to pravdepodobne nesúvisí s tou vakcínou”
  3. 236 Britov zomrelo po covid injekciách – „ale vakcíny v tom nehrali žiadnu rolu”
  4. Žena zomrela na silné krvácanie do mozgu v Japonsku pár dní po vakcíne – “spojitosť je neistá”
  5. 63-ročný starší pán zomrel 2 dni po covid-19 vakcinácii – “ešte je privčas aby sme mohli povedať či tá injekcia má súvislosť s jeho smrťou”
  6. 56-ročná staršia pani zomrela dni po covid vakcíne – “žiadna súvislosť nebola určená zatiaľ”
  7. Žena z Virginie zomrela krátko po obdržaní coronavirus vakcíny – “nebola zistená žiadna súvislosť”
  8. 88-ročný zomrel hodiny po covid vakcinácii  v druhom takomto incidente – “v obidvoch prípadoch, medickí profesionáli neveria, že úmrtia boli spojené s vakcínami”

Hovorí sa nám, že toto všetko sú len obyčajné náhody – coincidences – z ktorých nemožno odvodiť žiadne dôveryhodné – credible – závery ohľadne spoľahlivosti vakcín. Kto, mohol by sa človek pýtať, mohol prísť s takým nehoráznym kusom anti-intuitívneho žvástu? Je jasné, že len nejakí exekutívci z nejakej farmaceutickej firmy, ktorí asi náhodou budú zapálenými učeníkmi filozofa menom David Hume, a sú dokonale vyškolení v jeho “Výskume vo veci ľudského chápania – Inquiry concerning human understanding”.

Humeho základné tvrdenie v častiach VI a VII jeho vedeckého pojednania je že, v protiklade s bežným názorom na ľudstvo, keď príde na príčinné súvislosti (causation experience), nevie nám veľa povedať. Keď udalosti A a B pravidelne nastávajú spolu, skutočnosť, že sa vždy zdá že nastávajú konštantne akoby spojené, vzniká dojem, že že kedykoľvek nastane A, malo by nasledovať B. Pre filozofa menom Hume, preto, tvrdenie že “A je príčinou B” je ekvivalentné vyhláseniu, že pre ich stálu konjunkciu sme  psychologicky podmienení predstavovať si, že jedno je príčinou druhého. Z toho vyplýva, že podľa pána Hume, predstava kauzality vzniká zo zvyku a nie je ničím viac ako mentálnou projekciou, a nie nejakým objektívne overiteľným faktom. To by mala byť tá hudba pre uši výrobcov vakcín.

Tu vynechávam dve filozofické vety, kde je už zmienený aj Kant. Mohlo by ale toto byť dôvodom, aby sme nechali Big Pharme toto prejsť –  tento zmätok, ktorý sa zahráva s tisíckami ľudských životov počas posledných pár mesiacov? Človek by mal povedať nie, aj keď by to urobilo ten farmaceutický priemysel veľmi nešťastným. Všetka česť Škótskej empirickej filozofii osemnásteho storočia, musíme starostlivo premyslieť tú predpokladanú “mentálnu projekciu” vo vakcinácii > kauzálnu maticu smrti a ublíženia, pretože v stávke sú naše životy a zdravie.

Ako sa veci majú v reálnom svete – ako protipól svetu predstáv buržoáznej  filozofie, bolo presvedčivo popísané Britským disidentským lekárom menom Dr. Vernon Coleman, ktorý nedávno napísal  že “Nikto nevie, koľko ľudí tie vakcíny zabíjajú – alebo koľko zabijú.” Aj tak, Dr. Coleman prezentuje hojné údaje, ktoré by mali spôsobiť nejaké hlbšie zamyslenie:

Pfizer vakcína v Británii. Úmrtia a poškodenia zahrnujú: infarkty, porážky, srdcové prípady, potraty, Bell’s Palsy (ochrnutie časti tváre), poruchy nervového systému, poruchy imunitného systému, psychiatrické poruchy a oslepnutie.

Posledné AstraZeneca úmrtia a poškodenia. Popri oslepnutí, niektoré z mnohých poranení zahrnujú: porážky, srdcové prípady, potraty, sepsu,  paralýzu, Bell’s Palsy, ohluchnutie a covid-19.”

Toto je dosť pochmúrny katalóg “náhodných – coincidental” udalostí ktoré nasledovali za „prijatím – intake“ týchto vakcínových produktov.

Ďalej v origináli nasleduje zoznam 95 prípadov ktoré Dr. Coleman starostlivo pozbieral a zdokumentoval. To poprosím pozrieť v pôvodnom článku. Ale pozor, sú tam zábery naživo, a plno je úmrtí! Záver článku:Či tieto “nepriaznivé udalosti – adverse events” predstavujú dostatočné vyvrátenie Humeho ináč veľmi pádnej kritiky kauzality necháme posúdiť čitateľovi. (Zdá sa, mimochodom, že väčší Západní producenti vakcín sú zamestnaní desivou súťažou ohľadne toho koho produkt je najškodlivejší ) A, treba si všimnúť, že v podmienkach Gleichschaltungu globálnych médií musíme predpokladať, že tie dáta sú len čiastkové, nesúrodé fakty, ktoré náhodne unikli cez filtre keď sa strážcovia na bráne nepozerali. Takže, koľko ešte takého, čo by malo byť životne dôležitým pre každého, ešte zostalo 

autor: Ivan Hečko

zdroj: Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: