Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

COVID 19 – ORGANIZOVANÝ ZLOČIN. KAŽDÝ, KTO TLAČÍ NA POVINNÉ MRNA OČKOVANIE SA AUTOMATICKY STÁVA ČLENOM MEDZINÁRODNEJ ORGANIZOVANEJ ZLOČINECKEJ SKUPINY A JEDNOZNAČNE SKONČÍ PRED NORIMBERGSKÝM SÚDOM ZA GENOCÍDU!

Ak si podrobne vypočujete tento videorozhovor otevrisvoumysl.cz tak pochopíte, prečo Francúzsko objednalo od Pfizeru na roky 2022-23 dve miliardy, áno dve miliardy, nie milióny dávok vakcín a ako funguje táto covid “pandémia”, i čo je jej cieľom.

Všetky tie korona vírusy, mediálne i skutočné, útočiace na pľúcne tkanivo, mali za úlohu vyvolať situáciu, umožňujúcu vyvolať tlak na očkovanie mRNA injekciou, ktorá zabezpečí, že vaše telo bude produkovať umelú bielkovinovú látku – Spike-proteín, ktorý je pre ľudské telo škodlivý. Jeho plná škodlivosť sa prejaví až po pár mesiacoch, preto je taký tlak zaočkovať čo najviac ľudí v dobe, až sa to začne smrteľne prejavovať.

Tu sa nejedná primárne o nejaké nanočipy a pod. ale sa jedná predovšetkým o doživotný biznis bigfarmy u každého jedinca, ktorý si nechal vpichnúť mRNA injekciu. Je to smrteľný, alebo ťažké poškodenie organizmu spôsobujúci jed, ktorý si telo doživotne vyrába samo skrze mRNA injekciou pozmenenú vlastnú DNA – jed s opozdeným účinkom. To pravidelné 6- 12 mesačné preočkovávanie nie je už o mRNA injekciách, ale o protilátke – protijede – o udržovaní pri živote tých, čo si dali pichnúť mRNA injekciu. Ten, kto vlastní protijed, dokáže vydierať toho, komu ten jed predtým podal. Či je to o protilátke s účinkom len na cca 6 – 12 mesiacov a následne sa to bude musieť stále opakovať, alebo je to o skutočnej jednorazovej vakcíne, ktorej podaniu bude predchádzať prísľub niečoho, napr. vzdanie sa osobného majetku a prejsť na systém zdieľania – je jedno. Jedinci “zaočkovaní” mRNA “vakcínou” budú sami žobroniť o preočkovanie po 12-tich mesiacoch. Ten kto vlastní protijed, určuje to, či jedom postihnutý bude žiť, a ak áno, čo bude robiť – poslušný biorobot. A čo všetko sa s protijedom do tela ešte navyše vpraví, je už čiste na ľubovôli vlastníka protijedu. A tak, ako bude jedinec vydieraný skrze podanie protilátky proti S-proteinu, tak bude Európa vydieraná Francúzskom, ktoré si v predstihu objednalo 2 000 000 000 dávok. Celá EÚ sa stáva Francúzskou kolóniou.

Toto, kto má kontakty, poslať Blahovi, Žilinkovi, Ústavnému súdu a ďalším. Pretože toto je jednoznačne dôkaz, a je to v tom videorozhovore aj povedané priamo a podložené dôkazmi, že sa jedná o organizovaný zločin a zločineckú skupinu. Každý, kto tlačí na povinné očkovanie proti covidu sa automaticky stáva členom medzinárodnej organizovanej zločineckej skupiny a jednoznačne skončí pred Norimbergským súdom za genocídu nie národa, ale ľudstva.

To, že ministrom zdravotníctva je brigádny generál, je v súvislosti s Norimbergom doslova symbolické. Tí blázni, čo sa spolupodieľajú na tomto zločine proti ľudstvu, vstúpili do takej matrice, že si ani nevedia predstaviť.

A poslať to aj priamo Lengvarskému. Ak toto nepochopí a nevycúva z toho, tak je debil, lebo bojuje za vopred prehratú vec. Všetci poslanci, ktorí odhlasujú zákon za povinné očkovanie sa automaticky stávajú členmi medzinárodnej zločineckej skupiny a spolupodieľajú sa na organizovanom zločine genocídy ľudstva. Od cca 30. minúty je to, čo sa deje od začiatku tejto pandémie, zhrnuté v troch vetách, verejne publikovaných už v roku 2015. Novinári, budete za toto visieť, lebo ste to spustili vy, tam je to čierne na bielom. Nič vás nezachráni, nič. Neujdete pred, teraz už aj súdnou spravodlivosťou, nikam. Takže som sa mýlil v mojom presvedčení, že nulitnosť a ničotnosť vyhlášok vám dáva nádej pred odsúdením za genocídu. Ešte nech si aj odhlasujú ten apartheid – nech to spravia! Každý poslanec, čo zdvihne za to ruku, si môže chystať zubnú kefku – lebo nie je otázkou, či v base skončí, ale otázkou je, kedy tam poputuje.
Neujdete spravodlivosti, ani svetskej!!!

Toto sa musí okamžite dostať k poslancom. Pošlite link, nielen na to video, ale aj na tento článok, aby pochopili, prečo si majú to video pustiť, poslancom, na ktorých máte kontakt. Píšem to tu, lebo na ksbforum mi to nezobralo.

Poznámka: Smrteľné prejavy Spike proteínu budú mať obrovské dopady na ekonomiku, štátnu správu a spoločnosť ako celok. Pretože na Slovensku utrpí vážne poškodenie na zdraví alebo zomrie na následky vakcíny cca 1/3 obyvateľstva.

ORACLE911

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: