K porozumeniu Čelovekom

Dáta britskej zdravotnej služby prekvapujú – ide o pandémiu očkovaných!

Toto až neskutočne znejúce konštatovanie zverejnil britský portál thegatewaypundit.com. 

Agentúra pre zdravotnú bezpečnosť Spojeného kráľovstva (UKHSA) zverejnila týždennú správu „Vaccine Surveillance“obsahujúcu štatistiky o prípadoch Covid-19, hospitalizáciách a úmrtiach podľa stavu očkovania v Británii za posledné štyri týždne.

Správa odhaľuje, že od 25. októbra do 21. novembra bolo zaznamenaných 833 332  nových prípadov Covid-19, 9 094 hospitalizácií na Covid-19 a 3 700 úmrtí na Covid-19. Z toho neočkovaní tvorili 39 percent všetkých prípadov, 34 percent všetkých hospitalizácií a 19 percent všetkých úmrtí. Zatiaľ čo očkovaní tvorili 61 percent všetkých prípadov, 66 percent všetkých hospitalizácií a 81 percent všetkých úmrtí.

Toto až neskutočne znejúce konštatovanie zverejnil britský portál thegatewaypundit.com. Zakladateľom portálu je Jim Hoft. Súčasne je aj redaktorom The Gateway Pundit, jedného z popredných konzervatívnych spravodajských kanálov v Amerike. Jim Hoft bol v roku 2013 ocenený cenou Reed Irvine Accuracy v rebríčku Media Award a je držiteľom prestížnej ceny Breitbart Award za excelentnosť v online žurnalistike, udelenej  Americans for Prosperity Foundation v máji 2016.

Vtip?

Správa dokladá, že od 43 do 46 týždňa tohto roka stúpal v troch uvedených kategóriách (ochorenie, hospitalizácia, smrť), podiel očkovaných, na úkor neočkovaných. Pri takomto vývoji sa môže ľahko stať, že očkovaní ľudia budú požadovať, aby im v záujme nešírenia svojej infekcie medzi neočkovanými bolo na pár mesiacov dovolené zostať doma.

Nemecko disponuje podobnými dátami

Zdravotnícke dáta z Nemecka dosvedčujú to isté. „Vakcína“ ničí vrodený ľudský imunitný systém, robí ľudí vnímavejšími na ochorenie nielen Covidom, ale aj ďalších vírusov a chorôb. Takže aj v Nemecku platí, že federálne štáty s najvyššou zaočkovanosťou vykazujú aj najvyšší podiel tzv. nadmerných úmrtí.

Afrika je dôkaz… vraj

Uprostred novembra informovala americká agenúra Associated Press (AP), že napriek veľmi nízkej prečkovanosti vykazuje Afrika len celkom nepatrný počet prípadov ochorenia na Covid. Len šesť percent ľudí tu bolo očkovaných a Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), označila Afriku za Covidom najmenej postihnutú oblasť sveta.

Zdroj: hlavnydennik.sk

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: