K porozumeniu Čelovekom

Desivé hromadenie nečakaných a nevysvetliteľných úmrtí… Prečo toľko ľudí náhle zomiera? Je spoločným menovateľom očkovanie?

V poslednom čase pribúdajú správy o náhlych a nečakaných úmrtiach. Záhadný je prípad z krajinskej kliniky Wiener Neustadt, kde v priebehu niekoľkých dní z nevysvetliteľných príčin zomreli dvaja lekári vo veku len 46 a 52 rokov. V Hornom Rakúsku našli mŕtvu 38-ročnú matku v prítomnosti jej dvojročnej dcéry.

Pravdepodobne v dôsledku trombózy. Čo ju spôsobilo? A prečo 40-ročný bežec skolaboval a zomrel priamo na Viedenskom mestskom maratóne v ten istý deň, keď 58-ročný muž náhle spadol mŕtvy z bicykla? – pýta sa Wochenblick

  • Desivé hromadenie náhlych úmrtí
  • V nemocnici vo Wiener Neustadte zomreli v priebehu niekoľkých dní dvaja lekári (vo veku 46 a 52 rokov)
  • 38-ročnú matku z Horného Rakúska našli mŕtvu v jej byte vedľa jej 2-ročnej dcérky
  • Maratónsky bežec (40) skolaboval na Viedenskom mestskom maratóne a zomrel
  • 93 percent maratónskych bežcov je dvakrát očkovaných
  • 58-ročný muž spadol mŕtvy z bicykla
  • V lese bola nájdená mŕtva 47-ročná žena – nebolo zistené cudzie zavinenie

Záhadná smrť dvoch lekárov

V posledných dvoch týždňoch sa čoraz častejšie objavujú správy o nevysvetliteľných náhlych úmrtiach. Nedávno napríklad médiá informovali o šokujúcej smrti dvoch lekárov v krajinskej nemocnici vo Wiener Neustadte. Príčina smrti však zostáva záhadou. Ani vyjadrenie nemocnice pre Wochenblick nevnáša do tejto záležitosti žiadne svetlo. O skutočnej príčine smrti chirurga Dr. Stefana H. (46) a lekára Dr. Keyhana H. (52) nemocnica mlčí. S odkazom na ochranu údajov sa nezverejňuje ani stav očkovania týchto dvoch lekárov.

Približne 80 percent tu  zamestnaných lekárov však bolo údajne očkovaných dvakrát, buď vakcínou od konzorcia BioNTech/Pfizer, alebo od spoločnosti AstraZeneca. Podľa nemocnice ani jeden z lekárov nemal COVID-19.

Našli mŕtvu matku vedľa dvojročnej dcérky

V meste Ried bolo dvojročné dievčatko so svojou mŕtvou matkou v byte samé najmenej 24 hodín. Predpokladá sa, že len 38-ročná žena zomrela v dôsledku pľúcnej embólie spôsobenej trombózou.

Samotní výrobcovia vakcín varujú pred poruchami zrážanlivosti krvi, ako je trombóza alebo autoimunitné ochorenie trombocytopénia. Ich upozornenia sú k dispozícii na stránkach BASG (Spolkový úrad pre bezpečnosť a zdravie) a Inštitútu Paula Ehrlicha. Existuje aj varovanie pred zápalom srdcového svalu, najmä u mladých mužov.

Maratónsky bežec, cyklista, žena na prechádzke v lese – všetci mŕtvi, príčina nejasná

Nevysvetlená je aj náhla smrť maratónca na nedeľňajšom Viedenskom mestskom maratóne. Z ničoho nič sa 40-ročný športovec náhle zrútil – mŕtvy. Príčinou smrti bolo údajne kardiovaskulárne zlyhanie. Takmer 93 percent štartujúcich bolo údajne očkovaných dvakrát.

V tú istú nedeľu vo Vorarlbersku našli 58-ročného cyklistu ležať vedľa svojho bicykla – tiež mŕtveho. Predpokladaná príčina: infarkt. Začiatkom septembra našli v lese v hornorakúskom Mühlvierteli mŕtvu 47-ročnú ženu. Pitva vylúčila cudzie zavinenie.

Existuje súvislosť?

Kedy došlo k takému hromadeniu náhlych a nevysvetliteľných úmrtí? Je to len náhoda? Alebo by všetky tieto úmrtia mohli mať spoločného menovateľa? Je to niečo, k čomu v súčasnosti všetkých vyzýva vláda?

Vzhľadom na skutočnosť, že najmä trombóza a poškodenie srdca sú známe a oficiálne potvrdené vedľajšie účinky očkovania proti COVIDu-19, na mieste je otázka, či existuje príčinná súvislosť. Ak je to tak, čoskoro by mohlo byť takýchto „nevysvetliteľných“ úmrtí oveľa viac, dodáva Wochenblick.

hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: