Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Dôsledky vakcinácie na COVID-19 v EU: 17 503 mŕtvych, 1,7 milióna so zdravotnými problémami

17 503 mŕtvych, 1,7 milióna so zdravotnými problémami ( z toho 50 % s vážnymi) zaregistrovaných v databáze EÚ k 3.7.2021.

EudraVigilance je databáza Európskej únie s podozrivými hláseniami v reakcii na medicínske preparáty, ktorá sleduje aj správy o traumách a úmrtiach po experimentálnych „vakcínach“ COVID-19.

Databáza EudraVigilance je určená iba pre európske krajiny, ktoré sú súčasťou Európskej únie (EÚ), ktorá zahŕňa 27 krajín.

EudraVigilance uvádza, že k 3. júlu 2021 došlo v dôsledku aplikácie štyroch experimentálnych vakcín na COVID-19 k 17 503 úmrtí a 1 687 527 tráum. Ide o tieto vakcíny:

• COVID-19 MRNA VACCINE MODERNA (CX-024414)

• COVID-19 MRNA VACCINE PFIZER-BIONTECH

• COVID-19 VACCINE ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19)

• COVID-19 VACCINE JANSSEN (AD26.COV2.S)

Z celkového počtu hlásených zdravotných problémov je polovica (837 588) vážnych.

Zdravotné problémy možno klasifikovať ako „vážne“, ak zodpovedajú chorobe, ktorá má za následok smrť, je život ohrozujúca, vyžaduje si hospitalizáciu, vedie k ďalšiemu zdravotne vážnemu stavu alebo predlžuje existujúcu hospitalizáciu, má za následok trvalé alebo významné zdravotné postihnutie alebo invaliditu.

Ako bolo pred nedávnom oznámené, desaťtisíce ľudí v USA teraz ľutujú, že dostali vakcíny na COVID-19, a žiadajú o pomoc, pretože zdravotný systém sa im otočil chrbtom a odmieta liečiť ich zdravotné problémy.

Jeden čitateľ zo Spojeného kráľovstva komentoval článok a uviedol, že to isté sa deje aj v Škótsku a Anglicku.

„Moji zaočkovaní priatelia si nemôžu dohodnúť schôdzku so svojimi rodinnými lekármi, ktorí sa im po očkovaní vyhýbajú, aj keď v čakárni všeobecného lekára neboli žiadni pacienti, keď sa snažili dohodnúť si termín. Je to mimoriadne kruté, keď vezmeme do úvahy, že oni (terapeuti) ich presvedčili, aby sa dali zaočkovať a od vlády Škótska a Anglicka si za očkovanú osobu odniesli 10 britských libier a nezverejnili pacientom riziká týchto očkovaní.

Všetci moji priatelia, ktorí boli očkovaní, zaznamenali závažné zhoršenie ich doterajších zdravotných stavov. U niektorých sa objavili problémy so srdcom, ktoré predtým nemali, alebo sa u nich vyskytla chronická obštrukčná choroba dýchacích ciest. Všimol som si, že väčšina z nich je podráždených a výbušných, neuvedomujúc si, že im vakcína škodí.

Vo Veľkej Británii sa príspevky NHS odpočítavajú z miezd ľudí a dôchodcovia im platili za celý pracovný život a v súčasnosti im sú odopreté služby, avšak (vláda) bude tieto príspevky NHS stále vyberať. Je to brutálne a kruté. Aj keď sú to vlády, ktoré dávajú terapeutom a vedeniu nemocnice pokyn, aby s pacientmi zaobchádzali takým spôsobom.“

https://vaccines.news/2021-07-18-dead-injured-adverse-reactions-covid-19-shots.html

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: