K porozumeniu Čelovekom

Ešte k názorom na vakcinovanie a diskusiám

K niektorým článkom, aj k mojím vlastným, sú spravidla celkom dobré aj komentáre a diskusie. Samozrejme niektoré majú opačný názor ako ten môj. Aj na tie konkrétne o vakcínach – ja ich beriem ako potenciálne škodlivé, niektorí diskutujúci ako nevyhnutné a pozitívne, kto má pravdu ukáže až dlhší čas, a možno ani jednoznačne neukáže.

Ja som tiež bol dlhé roky všeobecne zástancom vakcinácie, dostával som všetky čo sa nasadzovali, aj moje deti. Ale to boli vakcíny iného typu, ktorých základnou zložkou boli oslabené mikróby, z ktorých si náš organizmus vytváral protilátky proti príslušnej chorobe. Už aj vtedy sa vyskytli deti, ktoré dostali alergickú reakciu, ale bolo ich málo. Okrem toho boli ponúkané každý rok na jeseň sezónne vakcíny proti očakávanej sezónnej chrípke – t.j. proti vírusu – na tom istom princípe. 

Základ súčasného sporu je v skutočnosti, že toto nie sú štandardné vakcíny a neobsahujú oslabený COVID. Namiesto toho obsahujú cudziu mRNA a cudzí S-proteín, v ktorom je údajne zakódované niečo o COVIDe. Ale po čase sami výrobcovia vakcín vyhlásili, že to nie sú vakcíny, ale „génová terapia“, a skutočnosti potvrdzujú, že tie vakcíny pred COVIDom nechránia. Hlavne sa potvrdzuje to, čo sa deje v „príliš zaočkovaných“ krajinách, pričom hranica „príliš“ je niekde okolo 60%. A tým „pandémiám plne zaočkovaných v kritických stavoch“ v tých „preočkovaných“ krajinách zdá sa tiež nikto nerozumie, a mnohí „odborníci“ ich ignorujú. To znamená, že ignorujú realitu, a tlačia ďalšie krajiny do podobných stavov, čo je tiež jedna z vecí o ktorej sa pokúšam informovať.

A moje hlavné dôvody prečo to kritizujem sú, okrem toho vyššie, ešte jednoducho to, že  odmietam dať si vpustiť do tela nejaký cudzí genetický materiál. Ešte stále je to zakázané, v EU to bolo – vo forme Oviedskej Konvencie – povýšené na zákon a v tej forme zaradené medzi ľudské práva ako jedno z tých najzákladnejších.

Pointa je, že v tomto prípade tú prospešnosť/škodlivosť nemôžem zúžiť na okamžitú „prospešnosť/škodlivosť“. Tá „vakcína“ je, ako som už povedal, cudzí genetický materiál na úrovni mRNA, ktorý sa stal súčasťou organizmu vakcinovanej osoby. A bude jeho súčasťou trvale, „do akcie“ sa môže pustiť kedykoľvek. A aj to je len názor vychádzajúci z toho mála čo sa o tom vie, t.j. súčasné masové vakcinovanie je v skutočnosti testovaním tých vakcín, teda teraz nikto nevie povedať ako sa to môže prejaviť v dlhom horizonte. A nikto nevie ani v akom dlhom, pričom ja sa obávam, na základne súčasných poznatkov, že existuje možnosť preniesť tie mRNA prvky vakcíny na potomstvo, t.j. zdediť ich.

Ak to všetko zhrniem, tak mi vychádza, že informácií o tom ako ten vírus funguje je už pomerne dosť. Ale „kruhy“ ktoré tie pandémie riadia v jednotlivých krajinách vôbec nesledujú priebeh pandémie v preočkovaných krajinách, ako keby ich niekto platil za počet aplikovaných vakcín v štáte, a to bez ohľadu na následky ktoré spôsobia. Tu si dovolím zdôrazniť:  

Je známe ako sa stav vyvíja vo všetkých krajinách sveta, stačí si to prečítať, prípadne nájsť si v tých krajinách kontakty a poradiť sa. Ale realita naozaj vyzerá, ako keby „bolo nariadené“ dosiahnutie maximálnej vakcinovanosti – bez ohľadu na následky. Ale vzniká potom automaticky otázka – akému účelu slúžie tie vakcíny? A tí ľudia ktorí tlačia krajiny do stavu „prevakcinovania“, ktoré má katastrofálna následky? Možno ani jeden „odborník“ nevie ten úkaz vysvetliť, ale to neznamená, že ten úkaz neexistuje. Stačí si „odskočiť na študijný pobyt“ do Izraela, resp. inej „snaživej“ krajiny napr. bližšie Gibraltár, tuším Malta. A ak bude tlak pokračovať, treba zostaviť medicínsko-právnický výbor, ktorý na úrovni štátu bude dozerať, aby sa sledovala zaočkovanosť a organizovali sa porady pri dosiahnutí prahov.

Na záver by som pripomenul možnosti prekrúcania používané našími médiami, ako varovanie: Správa jasne ukazuje, že Portugalsko prekročilo rozumnú hranicu, a má stav zaočkovanosti 89,4%. Majú denné nárasty infikovaných na úrovni tesne pod 40000 osôb (štruktúru neuvádzajú, takže predpokladám že zodpovedá štruktúre obyvateľstva a teda 90% z nich je zaočkovaných). Má teda rekordný počet prípadov COVIDu, majú ale šťastie, že ide momentálne o Omikron. Naše médiá ich ukazujú ako „vzor dosiahnutého stupňa zaočkovanosti“. Celkom ignorujú ostatné údaje, aj  možnosť, že ak by išlo momentálne o Deltu, nestíhali by pochovávať. Takže orientácia naších poplatných (komu??) médií významne ohrozuje naše obyvateľstvo, keď ignorujú dôsledky možnej preočkovanosti, ktorá zrejme podľa nich neexistuje. Oni ju ignorujú takže neexistuje – v tom spočíva naše ohrozenie.

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: