K porozumeniu Čelovekom

Európania sa vraj musia „pripraviť na demografické nahradenie Arabmi a Ázijcami“

Americký denník „The Financial Times“ zverejnil článok, v ktorom sa píše, že obyvatelia európskych krajín sa musia „pripraviť na demografické nahradenie Arabmi a Ázijcami“.

Autor spomínaného článku, politický vedec Parag Khanna, je tiež autorom knihy s názvom „Migrácia: Ako masová migrácia zmení svet a čo to pre vás znamená“. Nie je prekvapením, že má dlhé a úzke vzťahy so „Svetovým ekonomickým fórom“ a „Radou pre zahraničné vzťahy“ a bol tiež výskumným pracovníkom v „Brookings Institution“.

Khanna spravil absurdnú prognózu, že veľká časť Zeme sa stane neobývateľnou v dôsledku zmeny klímy, čo spôsobí, že sa milióny, ak nie miliardy ľudí, presťahujú do zemepisných šírok, ktoré sú najvhodnejšie na prežitie. Pritom argumentuje, že „nedostatok pracovných síl“ v Severnej Amerike a Európe prinúti tieto regióny „otvoriť dvere imigrácii“.

„Severná Amerika a Eurázia musia prijať viac ľudí,“ tvrdí Khanna, zrejme stále nespokojný s veľkým počtom migrantov, ktorí sa tam už presťahovali. „Tvárou v tvár finančným ťažkostiam a demografickému poklesu by sa „vyšehradské krajiny“ mohli zlúčiť do väčšej federácie, aby lepšie hospodárili so svojimi životne dôležitými zdrojmi, ako sú lesy, poľnohospodárska pôda a rieky, s cieľom pripraviť sa na arabské a ázijské demografické doplnenie.“

Ako vieme, „Vyšehradskú štvorku“ tvorí Česko, Maďarsko, Poľsko a Slovensko. Myšlienka, že Američanov a Európanov „nahradia“ migranti, je oblasťou diskusií, ktorá je vnímaná veľmi odlišne v závislosti od toho, na ktorej strane sa človek nachádza.

Pre tých, ktorí sú za podporu masovej migrácie, je demografická náhrada bielych Európanov buď nevyhnutná, alebo by mala byť vítaná všetkými možnými spôsobmi. Zároveň každý, kto sa netají svojim názorom, že „import“ miliónov ľudí z úplne odlišných kultúr negatívne zmení hostiteľskú krajinu, bude prinajlepšom v médiách označený za „rasistu“ a v najhoršom prípade môže byť dokonca vyhlásený za spolupáchateľa teroristov.

Moderátor televízie „Fox News“ Tucker Carlson tento problém opakovane nastoľoval vo svojom obľúbenom programe, pre ktorý „Anti-Defamation League“ (ADL) dlhodobo žiada jeho odvolanie.

„Teória „veľkého sťahovania“ a jej rasistické a xenofóbne korene svojho času poslúžili ako inšpirácia pre mnohé masové streľby a teroristické útoky,“ upozorňuje oficiálny účet ADL na Twitteri.

Medzitým tí autori, ktorí naďalej tvrdia, že „nahradenie“ bielych ľudí migrantmi z Afriky a Blízkeho východu je priaznivým a prirodzeným procesom, sa tešia priazni establišmentu a dostávajú významný priestor to propagovať z najväčších mediálnych platforiem.

Jedným z takýchto propagandistov je Anderson Cooper zo CNN, ktorý v rozhovore s moderátorom televízie „Univision“ Jorge Ramosom v roku 2019 vyhlásil, že považuje demografický úpadok bielej rasy za „vzrušujúci“.

Paul Joseph Watson/news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: