Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Extrémizmus v Európskej Únii

Extrémizmus je dnes v rámci Európy rozmazaný cez celú EÚ: Rusofóbia, vakcinačná fóbia, pravicový extrémizmus, Facebook, Big Tech, Big Pharma extrémizmus a LGBHTQ šialenstvo. Nikto už nie je v bezpečí. Cenzurujú vám vaše myšlienky, a „opozičné vyjadrenie sa“ sa nazýva „nenávistné reči – hate-speech“.

„Extrémizmus v Európskej Únii (EU)“ je dnes rozmazaný po nej celej: 

Rusofóbia

Každá jedna vec čo sa nepodarí – goes wrong – je zvalená na Rusko. Tá najšibnutejšia vec – the most crazy thing – čo sa stala bola, že sa našiel balíček dokumentov, ktoré zjavne pochádzali od MI6 (Britská tajná služba), na opustenej autobusovej stanici v Británii. Cyberútoky sa úplne vážne pripisujú Rusku. Každý vie, alebo by mal vedieť, že kriminálnici alebo vlády (mnohé z nich sú kriminálne) vedia vytvoriť cyberútoky, a aby vyzerali že prišli z Ruska, Ukrajinskí hackeri sú profesionáli v týchto typoch aktivít, s výhodou že vedia po Rusky. Tiež, podľa môjho názoru, World Economic Forum (WEF), so svojim veliteľom (master) Klaus Schwab, už oznámilo, že v blízkej budúcnosti budeme mať cyber útoky  na naše zásobovanie potravinami, a presne to sa stalo počas weekendu vo Švédsku.

Vakcinačná Fóbia

Vakcinácia nie je zlá vec, ak sú vakcíny poriadne otestované a monitorované počas nejakého času, aby sa odsledovali vedľajšie účinky, čo sa obvykle takto kedysi odohralo,  predtým ako prišla C-vojna (C-war) proti ľuďom. Eliminovanie skutočných chorôb je dobrá vec. Ale v dnešných časoch (nowadays) sa ľuďom pichajú  experimentálne vakcíny, ktorých konečný výsledok o niekoľko rokov nikto nepozná.  Pripomína to tie medické experimenty ktoré robila CIA v päťdeiatych a šesťdesiatych rokoch minulého storočia, s liekmi ovplyvňujúcimi myslenie (mind-altering drugs), alebo medicínske experimenty Nacistov, vykonávané nielen v koncentračných táboroch, ale tiež na občanoch s problémami mentálneho zdravia, a hendikepovaných. Rozdiel je hlavne v rozsahu. Zdá sa, že Big Pharma je teraz pri moci, a zistila, že jej testovací priestor je celý svet. Ak ste proti, alebo máte pochybnosti, ste považovaní za ohrozenie systému. Toto je veľmi nebezpečné, pripomína to spôsob myslenia totalitného režimu. Nemáte sám myslieť, ale robiť to, čo vláda, alebo deep state, chcú aby ste robili! Chcú ovládať vaše telo aj myslenie (body and mind). A to všetko v prospech ľudí, hlásajú!

Pravicový Extrémizmus

Ľudia, ktorí odmietajú, alebo sa vyslovujú proti, vakcínam, bombardovaniu Gazy, Ruskofóbii, alebo LGBHTQ, dostanú nálepku že sú pravicoví (right-wing) extrémisti, čo je vlastne totálne mimo kontextu. Zvlášť Nemecko, so svojou hroznou minulosťou, v súčasnosti „následne (subsequently)“ označuje ľudí, ktorí sú v skutočnosti pravý opak, za extrémistov. Radi používajú výraz antisemitizmus, často pre veci, ktoré s tým nemajú vôbec nič spoločné. Obraňujú vojnové zločiny Izraelského režimu možno dokonca viac ako USA, kvôli svojej minulosti. Sú slepí – nevidia nové vojnové zločiny vykonávané každý deň, tiež, Izraelom. Celým webom – websites – a ľuďom – sú odpierané bankové účty a právo prejavu, takým, ktorí nemajú nič spoločného s pravicovým extrémizmom alebo antisemitizmom, ale sa len stavajú proti vláde vo vakcinačnom programe, alebo v spôsobe vedenia vojny v Gaze. Dokonca aj vojna v Sýrii je venčenie extrémizmu, pretože (hovoria oni) vy súhlasíte s  “masovým vrahom” Assadom. Jasné, že je tu Antifa a tí Neo-Nacisti, to sú tí skutoční  extrémisti, ale tí politici sú natoľko už indoktrinovaní, a/alebo sa obávajú o svoje džoby v politike, že pravda už dnes vôbec nie je dôležitá. Nemecko je ten najlepší príklad v EU. 

Moja vsuvka, nemôžem si odpustiť: Nemci nám radi dávali „lekcie z demokracie“ keď sme mali komunistcký systém, ale pokračovali v tom aj neskôr, po roku 1989. Bolo by možno dobré do nich zabŕdnuť, ale to by naši zástupcovia v EP museli vedieť argumentovať a mať k tomu vedomosti, aby vedeli vypichnúť podstatu tej dnešnej kópie komunizmu.

Extrémizmus Facebooku & Big Tech 

Facebook zaviedol novú ‘správu – item(položka)’ aby nás strašil a ovládal kde len sa dá. Na svojej stránke – site – vyhlásili:

Facebook začína varovať niektorých používateľov – users – že možno videli – might have seen – “extremist content – extrémistický obsah” na stránke spoločenských sietí. Screenshoty zdieľané na Twitteri ukázali upozornenie – notice – pýtajúce sa  “Znepokojuje Vás, že niekto koho poznáte sa stáva extrémistom?” A ďalší, ktorý varoval používateľov že “mohli ste byť vystavení v poslednom čase škodlivému extrémistickému obsahu.”

Toto je jasné zastrašovanie (až vyzývanie na udávanie) a jasne ukazuje moc Big Tech firiem ktoré sa už stali sami extrémistami. A zároveň to jasne indikuje vytvorenie totalitného technokratického štátu, o ktorom mnohí z nás varovali, ale sú všetci umlčovaní, presne tým Big Tech, o ktorom píšeme.

LGBHTQ

Vynález niekoľkých posledných rokov, ako Black Life Matters a takzvaná skupina klimatického šialenstva (climate madness group), Piatky pre Budúcnosť (Fridays for Future). Vynálezy toho deep-state, skutočnej vlády sveta. Na vytvorenie chaosu a rozvratu (upheaval) a na zamaskovanie rozpadnutého kapitalistického systému.

LGBHTQ sa používa ako extrémny nástroj. Pochybujem, že homosexuálom a ostatným sa táto pomätenosť páči. Zmiešavanie futbalu s LGBHTQ je nebezpečné. Šport a politika by mali byť oddelené, ale od Olympických Hier už vieme, že to je ilúzia.

Záležitosť LGBHTQ práv nikdy nebola súčasťou Európskych hodnôt. Jednoducho preto, že Európska Únia bola vytvorená Rímskou Dohodou (Treaty of Rome), v roku  1957, a v tom čase neexistovali záležitosti LGBTQ, len jednoducho ľudia ktorí boli iní, a neskôr postupne akceptovaní väčšinou krajín EU.”

“Napriek tomu, boli však homosexuáli, a ďalší, ktorí existovali od stvorenia ľudského života, až po prijatie “Paragrafu 175” v Nemecku v roku 1871 a Zákona o zmene Kriminálneho Práva (Criminal Law Amendment Act) z roku 1885 vo Veľkej Británii, nikto nikdy nemal nápad, že by sa trestali sexuálne vzťahy medzi rovnakými pohlaviami.”

V Európe existovali zákony zakazujúce sodomiu, ale nikdy to nebolo závažné (a big issue). A tiež, v krajine ako Holandsko by mali vedieť svoje. Je to najtolerantnejšia krajina Európy, kde všetky tieto skupiny sú akceptované od šesťdesiatych rokov minulého storočia. To isté sa týka mnohých ďalších Západných krajín počas tých  revolučných Flower Power časov šesťdesiatych rokov. To už nikdy viac nepotrebuje byť témou, ale sa to spolitizovalo ako ten C-virus a to je nebezpečná vec! Vlády to používajú ako nástroj na utláčanie ľudí, aby ich namierili do toho istého smeru, aby sa dali ľahko ovládať, a zaoberali sa nemorálnym chovaním, aby ich odviedli od skutočných problémov.

Záver

Západná Európa sa stala totalitným blokom s nulovou toleranciou pre iné kultúry alebo viery, a ani pre ľudí, ktorí napríklad sa stavajú proti zákonom ohľadne vecí morálky, alebo viery. Agenda EÚ je jasná a praktizuje sa nulová tolerancia. Politická zložka (landscape) sa stala predmetom posmechu, keby to nebolo také nebezpečné, kvôli deep state, ktorý nadobudol skutočnú moc. Organizácie ako tá WEF, Piatky pre Budúcnosť, a ďalšie sponzorované Geroge Sorosom, vzali moc do rúk. Dominujú EU, učebniciam, a vykonávajú vymývanie mozgov mládeži. A aj Big Pharma a Big Tech sú súčasťou ovládania našich každodenných životov, spolu s deep state, ale len keď im to dovolíme!

Sonja van den Endenezávislá žurnalistka, OneWorldPress 

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: