K porozumeniu Čelovekom

Fiasko mRNA kampane v priamom prenose alebo prípad Izraela ako krajiny, kde zajtra znamená už včera

S epidemiológiou a “imunitou stáda” nemajú vakcinačné pasy nič spoločné. Majú ale všetko spoločné so servilnosťou stáda, píše vo svojom príspevku na sociálnej sieti analytik globálnych trendov a rizík MUDr. Juraj Mesík.

“Izrael obmedzil platnosť covid pasov na pol roka od druhej dávky vakcíny, na predĺženie treba tretiu dávku. Dôvodom opatrenia sú vysoké počty nakazených. (The Times of Israel)”

Kde zostali sladké reči o imunite stáda a “vakcína je sloboda”?

Dnes denne zomiera v Izraeli rovnaký počet ľudí, ako 3. marca, teda pred 7 mesiacmi, keď malo v sebe 2 dávky 41% Izraelcov (to je toľko %, ako dnes Slovákov).

Zhruba tretina Izraelcov pritom má v sebe už aj tretiu dávku Pfizera.

Mladí, zdraví EUrópania sa nechali v mene ziskov Pfizer, Gileadu, Mercu a spol. pripraviť o slobodu pohybu. Ich “covid pasy” nie sú nič iné, ako nátlakový nástroj na donútenie občanov podriadiť sa mRNA diktatúre.

Sú to isté, ako boli “vycestovacie doložky” za komunizmu, alebo ako sú “sociálne skóre” v dnešnej Číne.

Podrobíš sa verejne moci – môžeš cestovať a máš iné privilégiá. S epidemiológiou a “imunitou stáda” nemajú vakcinačné pasy nič spoločné. Majú ale všetko spoločné so servilnosťou stáda.

Za komunizmu sa servilnosť vyjadrovala každoročným chodením na prvomájové sprievody, nosením pionierskych šatiek a zväzáckych kravát, podpisovaním anticharty. Dnes plní presne tú istú funkciu prijatie komerčnej mRNA a vlastníctvo “covid pasu” a iných straníckych privilégií. Izrael je dnes nová “krajina, kde zajtra znamená už včera”.

PS: Problém je samozrejme globálny – na ilustráciu citát z K-tlače:

“Nový Zéland bude od cudzincov od novembra žiadať potvrdenie o očkovaní. Návštevníci budú musieť aj naďalej absolvovať 14-dňovú karanténu a mnohí z nich sa budú musieť preukázať aj negatívnym testom. „Aj jediný prípad predstavuje riziko. Vysoká miera zaočkovanosti na celom svete však prinesie viac slobody a menej obmedzení,“ povedal minister Chris Hipkins. (Reuters)”

To majú na NZ 40% dvojočkovancov.

Zdroj: Facebook Juraj Mesík / InfoVojna

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: