K porozumeniu Čelovekom

FRANCÚZSKA VLÁDA SA POKÚŠA VYHLADOVAŤ NEOČKOVANÝCH: NÁROD NA POKRAJI REVOLÚCIE

Internetom sa šíri sa video ukazujúce nahnevaných francúzskych nakupujúcich, ktorí protestujú pred obchodom s potravinami. Ten im totiž odmieta umožniť nakúpiť si potraviny, ak predtým neukážu dôkaz o „zaočkovaní“ proti koronavírusu.

FRANCÚZSKA VLÁDA SA POKÚŠA VYHLADOVAŤ NEOČKOVANÝCH: NÁROD NA POKRAJI REVOLÚCIE

K incidentu došlo len pred niekoľkými týždňami, po tom, čo sa francúzsky prezident Macron rozhodol vyžadovať od Francúzov „covid pasy“ o očkovaní proti covidu. Tí odvtedy protestujú po celej krajine.

Mnohé obchody a reštaurácie po celom Francúzsku sa Macronovým fašistickým plánom odmietajú riadiť.

Avšak niektoré, vrátane obchodu, zobrazeného vo videu (môžete si ho pozrieť nižšie) sa pokúšajú vyhladovať ľudí, vytrvalo odmietajúcich zmeniť svoju DNA chemikáliami experimentálnej génovej terapie (mRNA).

Video z protestu pred obchodom:

Ako si všimnete, priamo pred vchod do obchodu postavili rad ozbrojených stráží, brániacich vstupu „nezaočkovaných“ kupujúcich. Vidno tam jednu ženu, ktorá na nich kričí, zatiaľ čo oni na ňu nezúčastnene hľadia, iba si konajúc svoju prácu.

Žiadny z protestujúcich, ktorých vidieť v klipe, tiež nemá rúško, čo naznačuje, že sú proti všetkým formám covidovej tyranie (Covid-19), nariadenej vládou.

„Tohto šialeného svinstva už má celý svet plné zuby,“ napísal jeden užívateľ na Twitteri v reakcii na klip, ktorý doháňa k zúrivosti ľudí na celom svete.

„Teraz upierajú ľuďom prístup k potravinám vo Francúzsku – ak si nedajú pichnúť vakcínu schválenou len na udzové použitie proti vírusu, ktorý má 99,7%-ná mieru prežitia,“ napísal ďalší.

Mnohí Francúzi sa odvážne stavajú proti očkovacej tyranii

Súčasný „zákon“ vo Francúzsku nariaďuje francúzskym kupujúcim ukázať pri vstupe do veľkých nákupných stredísk covidový pas. Vyňaté z toho by mali byť verejné priestory s plochou menšou ako 20 000 metrov štvorcových.

Každá osoba, ktorú vo Francúzsku prichytia pri vstupe do baru alebo reštaurácie akejkoľvek veľkosti bez toho, aby sa najprv preukázala covid pasom, by mohla čeliť až šiestim mesiacom pobytu vo väzení.

Majiteľov obchodov, ktorí odmietajú kontrolovať očkovací status svojich zákazníkov, môžu poslať na rok do väzenia a za každé porušenie dostať pokutu viac než 50 000 eur.

Dobrou správou je, že Francúzi sa týmto drastickým požiadavkám vo všeobecnosti bránia. Mnohí majitelia podnikov príkazom očividne vzdorujú a poslúchať odmietajú aj ich zákazníci.

Francúzska polícia si spočiatku dala záležať na tom, aby ukázala svoju prítomnosť, v snahe prinútiť francúzsky národ k poslušnosti. To sa už ale podľa správ zmenilo, keďže presadzovanie zákona počas celonárodných protestov ochablo.

Jednou oblasťou, v ktorej francúzska vláda vyhlasuje víťzstvo, je vnútromestská verejná doprava, ktorá pokračuje v kontrole stavu zaočkovanosti vodičov. Tým, ktorí nemajú dôkaz o zaočkovaní, odopierajú prístup k právi vo verejnej doprave po celom Francúzsku.

Veselé je, že Macron mal nedávno prejav, v ktorom obhajoval plán vakcinačných pasov. Macron ho nazval formou „slobody“ pre francúzsky ľud, tvrdiac, že zavádza „bezpečnosť“.

(Poznámka: Je to čisto mentálne, nakoľko zaočkovanie nebráni ani prenosu, ani ochoreniu a dokonca ani úmrtiu, ako to ukázali nedávne udalosti u nás v Ubli, kde zomreli dvaja plne zaočkovaní klienti centra sociálnych služieb.)

Reakcie ľudí na francúzsku tyraniu

„Ak vám polícia, alebo ktokoľvek iný, upiera prístup k jedlu, tak sa vás snaží zabiť,“ napísal jeden komentujúci na Summit.news, naznačujúc, že ľudia sa musia postaviť a niečo spraviť skôr, ako bude príliš neskoro.

„Nechoďte s 10 ani 100 ľuďmi; choďte s viac než 1000 ľuďmi a prevalcujte každého, kto sa vás pokúsi zastaviť,“ napísal ďalší.

„Naplánujte si cieľové obchody v rôznych častiach vášho mesta. Udrite tam masovo v rovnakom čase, aby nemohli účinne reagovať.“

„Správajú sa ako ozbrojený gang a porušujú vaše práva. A keď ich mlátite, spievajte im k tomu Marseillaisu. Bonne chance mes amis!”

Najnovšie správy o tyranii koronavírusu (Covid-19) sa dajú nájsť na stránke Fascism.news.

badatel

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: