Gatesova známosť s organizátorom pedofilnej siete Epsteinom ako dôvod jeho rozvodu s Melindou

Správa o rozvode jedného z najbohatších ľudí planéty bola pre mnoho ľudí prekvapením. Avšak nie pre osoby z okruhu známych prominentného páru. 

Ako tvrdia informátori blízki rodine, vo vzťahu Melindy a Billa Gatesa boli problémy už dávno. Manželka IT guru vyčítala mužovi o. i. jeho známosť so sexuálnym násilníkom Jeffreym Epsteinom. Nikdy sa netajila, že jej manželstvo so zakladateľom Microsoftu nie je prechádzka ružovou záhradou. Gates napríklad, kým ju požiadal o ruku, vypísal si na tabuli „za“ a „proti“ manželstvu, a svojej expriateľky Ann Winbladovej sa pýtal či je Melinda dobrá voľba Winblandová mu povedala, že sa k sebe ideálne hodia.

Melinda poznala Billa v 80. rokoch v jeho firme. Na začiatku, ako spomína, ich nespájalo nič vážne Bill mal svoju prácu a Melinda žila život singelky na plné obrátky. Chodievala na rande s inými mužmi, no po istom čase chcela stabilitu a nútila Billa rozhodnúť sa. Ten mal vážnu dilemu: musel si sám odpovedať na otázku, či je schopný venovať sa rodine rovnako intenzívne, ako práci. Vzali sa v roku 1994 a o dva roky neskôr sa narodila ich prvá dcéra Jennifer. V roku 1999 sa narodil Rory a v roku 2002 Phoebe.

Vzťah sa však začal kaziť. Údajne sa Melinda už pred dvoma rokmi radila s právnikmi o rozvode, a rozhodla sa minulý rok. Manželstvo trvalo 27 rokov.

 Kedy právnici pripravovali detaily rozvodu, Melinda prenajala súkromný ostrov Calivigny Island na Grenade, kde sa s deťmi ukrývala pred médiami. Billa tam nezavolala, keďže ukončovanie vzťahu neprebiehalo v príliš priateľskej atmosfére.

Melinda i ďalší členovia rodiny Billovi vyčítali mnoho vecí. Jednou z nich bola aj jeho známosť s miliardárom odsúdeným za sexuálne zneužívanie neplnoletých dievčat Jeffreym Epsteinom. Ako píše servis The Daily Beast, multimilonár, ktorý vo väzení spáchal nakoniec samovraždu, chcel Billa angažovať do svojich obchodov, a Gates zasa chcel od neho získať fondy pre svoju nadáciu. Epstein sa nezabudol chváliť svojimi známosťami s najbohatšími ľuďmi sveta, čiže aj s kamarátstvom s Gatesom.

Bill sa s Jeffreym stretol niekoľkokrát v rokoch 201-2013. Melinda mala mužovho známeho spoznať v roku 2013, a údajne svojmu kamarátovi povedala, že sa v Epsteinovej spoločnosti cíti nedobre a nesvoja. Na jej naliehanie Bill Gates známosť i akékoľvek obchodné kontatky s multimilionárom ukončil.

O Gatesovej známosti s Jeffreym Epsteinom sa dočítate aj v článku a videu TU.

Zdroj: plus7dni.sk / InfoVojna

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov