Generálsky puč proti Trumpovi ukázal skutočnú politickú tvár USA

V posledných dňoch Trumpovej vlády zinscenovali americkí generáli puč proti svojmu prezidentovi!

Ukazuje sa, že náčelník štábu Milley svojvoľne (ale zrejme so súhlasom demokratov v Kongrese) zbavil Trumpa ako vrchného veliteľa kontroly nad americkými atómovými zbraňami.

Vedúci generálneho štábu údajne dvakrát zavolal svojmu čínskemu náprotivku a ubezpečil ho, že skutočná moc je u generálov a Amerika na Čínu nezaútočí. Milley sa svojmu ruskému kolegovi neozval.

Všetky americké noviny teraz píšu, že Trump, aby si udržal moc po prehratých voľbách, mohol vyvolať vojnu s Čínou.

Je nepravdepodobné, že by sa Trump mohol rozhodnúť pre taký šialený krok. Americký „deep state“ sa ho skôr tým, že ho vyhlási za šialenca, pokúša udržať mimo moci.

Alarmujúca je však ešte jedna vec, a to samotná skutočnosť možnosti v zákulisí pripraviť amerického prezidenta, najmocnejšieho politika na svete, o funkciu hlavného veliteľa.

Napokon, demokrati, ktorí Trumpa obviňujú z údajného vyzývania svojich stúpencov na útok na Kongres, boli sami pripravení zatknúť Trumpa s pomocou armády a špeciálnych služieb.

To všetko vedie k veľmi zlým úvahám o budúcnosti vrátane budúcnosti politického vývoja v USA.

Alexander Rahr, Nemecko/ news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov