K porozumeniu Čelovekom

Hegelova dialektika: nástroj na zotročenie ľudstva

V SKRATKE

  • Fakty:

Hegelovo myslenie je vybudované skrz celú našu sociálnu a politickú štruktúru a je nástrojom používaným na kontrolu vnímania v spoločnosti.

  • Premýšľajte:

Ako veľmi hráme s elitou a systémom, ktorý funguje jednoducho tým, že kráčame životmi spokojní so status quo, v ktorom sa nachádzame, navzdory všetkým už naoko nelogickým konštruktom?

Príklad hegelovej dialektiky – symbol priamo pred očami (sme tu a ty to akceptuješ)

Ak nerozumieme tomu, ako Hegelova dialektika formuje naše vnímanie sveta, potom nevieme, ako pomáhame pri realizácii ICH vízie. Keď zostaneme uzamknutí v dialektickom myslení, nemôžeme vidieť mimo krabice.

Hegelova dialektika je nástroj, ktorý nás neustále manipuluje a udržiava v šialenom kruhovom vzorci myslenia a konania. Zakaždým, keď bojujeme za ideológiu, alebo sa proti nej bránime, hráme nevyhnutnú úlohu v hre elity, ktorá drží tento systém na svojom mieste. Kľúčom je deaktivácia nášho vedomia.

Čiernobiela šachovnica je známym slobodomurárskym alebo hegeliánskym symbolom. Čierne a biele štvorce symbolizujú kontrolu spoločnosti prostredníctvom duality vo veľkej hre života po všetkých stránkach. Ľavica alebo pravica, bieli alebo čierni ľudia, konzervatívni alebo liberálni, demokratickí alebo republikánski, kresťanskí alebo moslimskí atď. Cez dve protichodné strany sa získava kontrola, a to vtedy, keď sa obe strany dostanú do rovnakého cieľa, ktorým je poriadok a poslušnosť más prostredníctvom riadeného konfliktu alebo chaosu.

Ľavá (téza) verzus pravá (antitéza) sa rovná kompromisu alebo kontrole (syntéza). Trojuholník tak často symbolizuje zavŕšenie veľkého diela, ktoré začalo pred takmer 6000 rokmi v Starom Babylone, keď bolo ľudstvo ovládnuté a odpojené.

Prečo trojuholník? Trojuholník – pyramída je podopretá spodnými protiľahlými stranami. Vrcholový kameň v hornej časti je tvorený kontrolovaným riešením alebo strednou cestou. 

Model dualistického usporiadania mimo duchovného pokroku je založený na odlúčení ľudí poháňaných ekonomikou. Planéta je však na vrchole, kde sa vedomie posúva a ľudia začínajú vidieť ďalej, než umožňuje táto hra elít (deep statu/ Cabaly). Systém, ktorý nás „ovláda“, preto už nebude môcť byť dlhodobo účinný. Tí, ktorí manipulujú s planétou, použili Hegelovu dialektiku na rozdelenie spoločnosti a kontrolu ľudí, mužov či žien, detí tejto planéty.

Jediným spôsobom, ako úplne zastaviť invázie do súkromia, je rozšíriť silu domobrany, zastaviť zaberanie pôdy a deštruktívne pôsobenie proti neživým predmetom, tajné akcie a priame útoky na slobodu jednotlivca. Neváhať vykročiť z dialektiky a zmeniť vedomie. Toto nás oslobodzuje od obmedzení kontrolovaného a riadeného myslenia. Je to hra, ktorú priniesla Cabala tohto sveta a my si aktívne vyberáme úlohy v tejto hre, aby sme podporili systém navrhnutý tak, aby nám bránil v prosperovaní.
Každopádne,  práve prichádza čas túto hru zmeniť. Môžeme očakávať, že od elít uvidíme viac taktík na vyvolanie šialenstva a strachu, aby si nad nami udržali kontrolu. Vždy však môžete myslieť mimo krabicu, mimo matrix a opustiť Hegelovu dialektiku. 

zdroj 

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: