K porozumeniu Čelovekom

HROZÍ SVETU KOLAPS ZDRAVOTNÍCTVA? NEUROLOGICKÉ POŠKODENIA Z VAKCÍN MÔŽU ZAHLTIŤ NEMOCNICE

Predstavte si, že žijete vo svete, kde je každá jedna nemocnica zaplavená vakcínou poškodenými pacientmi všetkých vekových kategórií trpiacimi extrémnym neurologickým poškodením.

Predstavte si svet, kde dovtedy telesne schopní ľudia sa posunú do kategórie, ktorá si vyžaduje pre svoje prežitie sústavnú lekársku pomoc.

Predstavte si, že na podávanie injekcií, ktoré vytvárajú v tele covidový hrotový proteín zomiera toľko ľudí, že sú opustené celé bytovky a dokonca zamorené vnútri ležiacimi mŕtvymi telami, pretože nikto nie je ochotný nebezpečné telá odpratávať.

Prežije ľudská civilizácia covidové vakcíny?

Táto temná vízia spoločnosti sa možno čoskoro vyplní, keď sa prejavia plné účinky poškodenia zdravia hrotovým proteínom.

Pri počte takmer 2,5 miliardy celosvetovo už zaočkovaných ľudí biologickými zbraňami hrotového proteínu, ktorí stoja v rade na ďalšie očkovania, si svet hádže kockou v globálnom lekárskom experimente, ktorý v nastávajúcich rokoch vystavuje riziku schopnosť prežitia celých národov (ak nie samotnej civilizácie).

Vieme, že „zrazeninovou vakcínou“ bolo v USA zabitých údajne už 500 000 Američanov, no dôležité je, že ide len o krátkodobé vaskulárne účinky krvných zrazenín.

Tieto úmrtia neberú do úvahy dlhodobé, pomaly pôsobiace neurologické poškodenie, ktoré zrejme pripomína ľudskú formu choroby šialených kráv, ktorá časom nezvratne ničí mozgové tkanivo.

V nedávnom interview ma Dr. Chris Shaw, odborník na neurológiu a toxicitu prvkov varoval, že veľmi reálnou možnosťou je teraz všeobecné, zrýchľujúce sa neurologické poškodenie, keďže hrotový proteín a častice mRNA prechádzajú krvno-mozgovou bariérou.

To značí, že v mozgoch zaočkovaných cirkulujú toxické nanočastice.

Biodistribučné štúdie od japonských vedcov naviac potvrdili, že hrotové proteíny nezostávajú na mieste vpichu. Namiesto toho nanočastice hrotového proteínu (alebo tiež pokyny mRNA) cirkulujú väčšinou telesných orgánov, vrátane mozgu.

Naplnia sa apokalyptické filmy o zombíkoch?

Čo sa deje, keď sa mozog vystaví na zbraň upravenému hrotovému proteínu, vyvinutému prostredníctvom výskumu získania novej funkcie v laboratóriu, riadenom komunistickou armádou? (Wu-chanským laboratóriom, prostredníctvom Komunistickej strany Číny).

Odpoveď by nemala byť prekvapujúca. Hrotový proteín rozkladá zdravé nervové tkanivo, ničiac mozgové bunky a zhoršujúc pritom poznávacie schopnosti.

Predstavte si milióny ľudí, ktorí náhle klesnú na kognitívnu úroveň senilného amerického prezidenta Joea Bidena. Mohli by sme vidieť zúfalé masy bezdomovcov (zombíkov), bezcieľne blúdiacich ulicami miest, konajúcich veľkú potrebu na chodníkoch a mrmlúcich si pre seba nejaké nezmysly.

Samozrejme, videli sme to už v San Francisku a v mnohých liberálnych mestách, no predstavte si, že počty tých postihnutých explodujú na mnohé milióny.

Ešte aj tým, ktorí pozorne sledujú poškodenia a úmrtia v dôsledku vakcín, možno unikajú dlhodobé neurologické dôsledky tohto zákerného útoku hrotového proteínu na ľudstvo.

Čo sa stane so spoločnosťou, keď budú desiatky miliónov ľudí poškodené alebo zabité vládou vytvorenou biologickou zbraňou, určenou napádať ľudské tkanivo? Zrejme sa na to chystáme prísť.

Záver

Nech už sa v nasledujúcich mesiacoch stane čokoľvek, práve teraz určite nie je vhodný čas vyžadovať nemocničnú starostlivosť.

Dôrazne nabádame čitateľov, aby spravili všetko, čo je v ich silách, aby si uchovali zdravý životný štýl, vychádzajúci z prevencie ochorení a zdravej výživy. V nastávajúcom roku (alebo ešte kratšom období) budú zariadenia zdravotnej starostlivosti preplnené ľuďmi poškodenými vakcínou, v dôsledku čoho môžu skolabovať „rutinné“ lekárske služby.

Viac sa dozviete v podcaste stránky Natural News „Situation Update“, ktorý predkladá všetky podrobnosti

badatel

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: