Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

17. apríla 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Ja SOM ZA NAŚE

Jesť potrebuje každý. Je to základná životná potreba. Čím ďalej tým viac ľudí si však všíma, že slovenské obchody s potravinami akosi ,,odchádzajú“ z trhu. Čo myslíte, čím to je? Žeby tým, že majitelia týchto obchodíkov majú čím ďalej, tým menej peňazí?Chápem že nám je pohodlnejšie ísť pod jednu strechu a nakúpiť všetko naraz. Lenže viete čo? Mám jednu čerstvú osobnú skúsenosť. Nebudem menovať, lebo tu nejde o jeden jediný slovenský obchod so slovenskými potravinami. To som len na jeden z takých obchodov natrafil a bol som veľmi milo prekvapený kvalitou potravín od domácich výrobcov. Sú tam síce výrobky neznámych svetových značiek, ale chuťovo SÚ SVETOVÉ. A aj keď je ten obchod od môjho bydliska dosť ďaleko, uvažujem, že raz za čas tam určite zájdem, lebo ten pocit pri jedení mi za to jednoducho stojí.

Zamerajme sa na domáce potraviny našich domácich výrobcov a verím, že veľmi rýchlo opustíme rýchly konzumný spôsob nakupovania, lebo s potravinami je to rovnaké, ako so všetkým iným, čo si kupujeme.

IDE O KVALITU. A keď odnesieme naše peniaze našim, verím, že o to viac našich potravín budú schopní zabezpečiť. Keď bude viac našich potravín a viac našich spotrebiteľov, aj naše obchody budú väčšie a naše potraviny lacnejšie.

Ja SOM ZA NAŠE slovenské potraviny. Ako to vnímate vy?
S úctou Milan

zdroj: žijeme vedome?

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: