K porozumeniu Čelovekom

„Je čas sťahovať sa do Ruska“ — americkí čitatelia reagovali na Putinov prejav

Materiál zverejnený na americkom spravodajskom portáli „Breitbart“ venovaný vystúpeniu ruského lídra na fóre „Valdai“ vyvolal medzi obyčajnými Američanmi pozitívne emócie.

Postoj ruského prezidenta Vladimira Putina k zmene pohlavia u detí ako „zločinu proti ľudskosti“ našiel podľa pozitívnu odozvu u väčšiny čitateľov článku v americkom prostredí užívateľov internetu. Mnohí zároveň poznamenávajú, že obraz, ktorý o Putinovi vytvára západná propaganda, je veľmi vzdialený pravde a je vnucovaný práve preto, že Rusko nezdieľa nové západné liberálne hodnoty.

„Liberáli démonizujú Putina, pretože nie je globalista a ochraňuje Rusko,“ poznamenal jeden z čitateľov.

„Možno je dobrý čas sa presťahovať,“ zdieľal svoj názor ďalší.

„Zapĺňajú sa nielen staré chrámy, no stavajú sa aj nové. Má to určitý spoločenský význam, keďže kresťanská spoločnosť nahradila starú komunistickú,“ napísal ďalší komentátor.

Rozumný konzervativizmus hlásaný ruským prezidentom a zachovanie svojej národnej, kultúrnej a historickej identity sa zdalo Američanom najpríťažlivejšou stratégiou budovania nového sveta.

news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: