2. marca 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Je hanbou…

Je hanbou, že sa Slovenská republika stala počas necelého roka vlády Igora Matoviča skutočnou “Čiernou dierou Európy“.

Je hanbou, že namiesto poslancov máme poslušných „tlačítkarov“, ktorí kvôli vlastnému prospechu likvidujú tento štát a spolu s vládou sa podieľajú na zabíjaní nevinných ľudských životov.

 Je hanbou všetko to, čo sme sa dozvedeli napríklad dnes…

Dozvedeli sme sa, že vraj pandémiu od polovice decembra riadia „odborníci“. Ale akí odborníci, veď tí sa podľa slov premiéra „vyparili“, zato tu mám pár lobistov farmafiriem, ktorým záleží len na ziskoch svojich mecenášov a posledné, čo ich zaujíma sú ľudské životy.

Dozvedeli sme sa, že sa budú zvyšovať ceny chleba a pečiva, pretože pekári boli vylúčení vládou  z pandemickej pomoci a nevládzu znášať  zvýšené ceny pšenice a vysoké výrobné náklady spôsobené protipandemickými opatreniami.

Dozvedeli sme sa, že viac ako tretina vysokoškolákov trpí  kvôli pandémii zlým psychickým stavom a depresiami.

Dozvedeli sme sa aj to, že minister Krajniak uvažuje o otvorení kostolov, pretože modlenie vraj zabralo v roku 1710, keď prišiel do Trnavy mor.  Dúfa, že modlenie zaberie aj na nový trnavský Mor. Možno preto, že tento Mor spôsobil na Slovensku koronašialenstvo v podobe celoplošného testovania, ktoré ho zasiahlo ako skutočná „atómová bomba“. Ľudia zomierajú bez lekárskej pomoci nielen na covid, ale najmä na bežné ochorenia, len preto, že sa im nedostáva zdravotníckej starostlivosti.

A tento Mor, odrazu netuší, kde je „pes zakopaný“, pretože inkvizičná verchuška nikdy nebola schopná koronakrízu riešiť.  Nuž možno by pomohla nejaká tá modlitebná seansa, kde by sa ku hysterickým výkrikom „modlíme sa múdrosť“ mohlo pridať aj mrskanie bičom, hlavne tých, ktorí spôsobili  svojou nenažranosťou a podpindosníctvom Slovákom peklo na Zemi.

Je hanbou, že táto vláda nie je schopná priznať si vlastné zlyhania a namiesto toho hľadá vinníkov tam kde nie sú a ohavnosťou je, že tento Mor chce viackrát týždenne testovať žiakov „malými nosovými testami.“

Je hanbou, že nás musia chodiť zachraňovať odborníci až z Rumunska.

Je hanbou, že tí, ktorí by mohli a mali pomôcť ešte stále nedokázali potlačiť svoj vlastný egoizmus a napriek slovám o spájaní sa a pomoci, nevidieť žiadne výsledky.

Je hanbou…

Že sme sa dostali až do tohto štádia, keď  predstavitelia štátu vedome ubližujú nevinným a týrajú tých najslabších a najzraniteľnejších a väčšina sa tomu len ticho prizerá a mnohí už nepotrebujú ani ten „chlieb“, stačia im hry v podaní najzákernejšej a najskorumpovanejšej podpindosníckej vlády, aká na Slovensku kedy vládla.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí. 

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar

ďakujeme

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu  redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

%d blogerom sa páči toto: