K porozumeniu Čelovekom

DOKUMENT: JE KONIEC!!! 29.10.2021 M1 a White Spiritual Boy R.S.B. Global Corp. Inc odobrala Svetovej banke, výboru 300 všetky práva zúčtovania, spravovania a kontroly nad Svetovými Účtami a odobrala všetky aktíva.

Pripomínajúc Vám, že odovzdanie zúčtovacieho práva, správy a kontroly aktív Vašej váženej Organizácie, sme Vás na základe medzinárodného práva informovali o prechode práv správy a riadenia na Medzinárodnú Menovú Pokladňu M1, a taktiež vás oboznamujeme so všetkými prijatými rozhodnutiami.

Upozorňujeme, že Sakrálne Práva Chrániteľov vyššie spomenutých aktív sú odobrané, a akékoľvek činnosti protirečiace Rezolúcii Medzinárodnej Pokladne č. 4 (004/RES2021) z 23.ferbruára 2021 „Anulovanie historických aktív“ s cieľom vytvorenia vyváženého nového finančného systému budú mať pre chrániteľov okamžité (neodvratné) sakrálne a javné dôsledky s prejavením v materiálnom svete.

Celý dokument:

MEDZINARODNA_MENOVA_POKLADNA_M1_SVETOVEJ_BANKE_A_VYBORU_300_23_11

zdroj: ruskazna.su

zlatá éRA/ Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: