Je naša „vláda“ nad zákonom?

Z naších médií – dokonca tých čo sledujem – som sa dozvedel, že minister Naď hodlá očkovať vojakov násilím. Síce nepriamym – hrozbou vyhadzovu – ale aj toto je v rozpore so zákonom. 

A to zvlášť v prípade, keď ide o „očkovanie“ „vakcínou“, ktorá už spôsobila po svete desaťtisíce úmrtí, a ešte pravdepodobne už státisíce vážnych poškodení – v mnohých prípadoch trvalých – u zaočkovaných. A – čo je pritom neuveriteľné – stále v  tom pokračujeme, hoci dnes je jasné, že tá „vakcína“ pred ochorením COVID nechráni – podľa štatistík z krajín s vysokou zaočkovanosťou majú mnohí  plne zaočkovaní ochorenie COVID s takým ťažkým priebehom, že sú v nemocniciach. A naši „páni konšelé“ tvrdohlavo plnia príkazy „nadriadených“ oligarchov, a porušujú platné zákony – dokonca k tomu chcú nútiť tých vojakov. Pripomenul by som im, že až príde k aplikácii zákonov, na tých oligarchov nebude mať naša legislatíva dosah, ale na našich domácich, ktorí podľa ich príkazov porušujú naše zákony na našom území, bude mať.

Mám pre vojakov návrh – nech ponúknu pánovi ministrovi obchod. Opakujem, že pán minister tlakom na očkovanie porušuje zákon, a to nielen na úrovni  Zákonov SR, ale porušuje aj legislatívu EÚ. A nejde tu len o Norimberský Kódex o pokusoch na ľuďoch, ale aj o skutočnosť, že obsah vakcíny porušuje „Oviedsku Konvenciu o Ľudských Právach a Biomedecíme“, ktorá bola v EÚ zaradená medzi tie základné ľudské práva. Ľuďom sa totiž dáva podpisovať „súhlas s vakcináciou“, ale nie sú im v ňom prezradené skutočné ohrozenia ktoré tá vakcína predstavuje. Skutočnosť, že vakcína môže spôsobiť mikroskopické krvné zrazeniny, sa neuvádza (podľa vzorky  materiálu na internete, ktorý dávajú pred vakcinovaním podpisovať). A už vôbec nespomínajú skutočnosť, že tie krvné zrazeniny už v mnohých prípadoch spôsobili smrť, alebo trvalé poškodenie na zvyšok života. To znamená, že celá akcia vakcinácie je obrovský podvod  – a to aj z hľadiska zákonov SR a EÚ!

Takže k tomu obchodu. Navrhujem, aby pán minister podpísal pre tých vojakov záruku, a to nasledovnú:  Pán minister vybaví, za spolupráce s vedením štátu a Európskym Parlamentom, že sa zavedie – v súlade s doterajšími zvyklosťami vlastne obnoví  – zodpovednosť výrobcov vakcín za ich následky.  Stanovia sa podpory, ktoré budú výrobcovia konkrétnych vakcín vyplácať postihnutým, alebo pozostalým. To samozrejme znamená zrušenie tých existujúcich (tajných) zmlúv s vládami o ich beztrestnosti, je možné, že už to by bolo postačujúce.

A ešte niečo – tie zákony so spätnou platnosťou, aj zrušenia tých protizákonných dohovorov medzi výrobcami vakcín a štátmi, kde sa im dáva beztrestnosť, a to dokonca vo veci porušenia Ústavy jednotlivých štátov. A s očkovaním – ale po zabezpečení prístupu verejnosti k popisu možných následkov – sa môže pokračovať hneď potom, ako splatia záväzky za doteraz spôsobené újmy.

A ešte k PCR testom, do ktorých nás stále tlačia: žiadam zverejnenie počtu cyklov pri PCR testoch, od všetkých ktorí ich realizujú. Iniciátori celého COVID podvodu totiž založili „pandémiu“ na nasadení počtu cyklov 45, pričom je známe, že nad cca 25 cyklov „si test vymýšľa“ (v USA niekedy na začiatku používali vraj menej ako 20 cyklov, čo je normálny počet). Dokonca aj iniciátor pandémie Dr. Drosten to už priznal, a vyzval na zníženie toho počtu (uvádzam ho ako Dr., lebo mám dobrú výchovu, ale on je v súčasnosti súdne stíhaný za neoprávnené používanie toho titulu). Slepo ho poslúchali na začiatku, hoci ten test je známy a mnohí na to upozorňovali – poslúchli ho aj teraz keď sa priznal? Označil to za omyl, ale pritom na upozornenia odborníkov z laboratórií, ktorí tie testy poznajú pretože ich používajú, nereagoval viac ako pol roka. A teda – ak stále „zisťujeme prítomnosť vírusu“ u ľudí špeciálne vymysleným švindľom, tak predsa nemajú zmysel ani testovanie, ani žiadne opatrenia. V tom prípade ale patrí tvrdý postih všetkým čo prevádzkujú také laboratóriá, keďže sú spolu s (Dr.) Drostenom kotolníkmi pod kotlom pandémie.

Ivan Hečko

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Exit mobile version
Prejsť na panel nástrojov