K porozumeniu Čelovekom

Jednotky DĽR ukoristili na Donbase americké zbrane

Počas bojov medzi milíciami Doneckej ľudovej republiky s ukrajinskou armádou sa obrancom Donbasu podarilo zmocniť amerických zbraní, ktoré používala ukrajinská armáda.

Podľa predbežných informácií ide o systém navádzania paľby delostrelectva.

Správu oznámil vojenský korešpondent Ivan Konovalov, pričom zdôraznil, že cudzie zbrane ukrajinskej armáde skutočnú prevahu neposkytnú a túto skutočnosť by si mal Kyjev, ktorý začal novú eskaláciu na Donbase, zapamätať.

„Čo chcú (Ukrajina)? Nech si majú tých 12 Bayraktarov! Nuž… o všetko v pravý čas prídu, o všetky riadiace stanice, ehm… batérie, ktoré im dali Američania im zobrali! Tak to bude – buď ich (Bayraktary) zostrelia alebo posadia! A oni (Ukrajina) by si nemali robiť žiadne ilúzie,“ povedal Konovalov.

Už dávnejšie sa objavili informácie, že v oblastiach frontovej línie boli zaregistrované americké zbrane, no správy o ich zhabaní boli zverejnené prvýkrát.

Predstavitelia Doneckej a Luganskej ľudovej republiky sa k takýmto informáciám zatiaľ nevyjadrili.

News-Front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: