K porozumeniu Čelovekom

JUDr. Weis: Experiment nevyšiel, bude aj tretia dávka „vakcíny“. Pozdravujem redaktorku TV JOJ, ktorej som sľúbil, že sa ozvem pri jej siedmej dávke. Už to dlho nepotrvá

Vtip o tom, že sa potkany prestali báť, lebo sa už testuje iba na ľuďoch, prestal byť vtipom, komentuje snahy farmaceutických firiem podávať ľuďom aj 3. dávku vakcíny advokát JUDr. Peter Weis.

Advokát JUDr. Peter Weis reaguje na vyjadrenie farmaceutických firiem Pfizer a BioNTech, ktoré požiadali o povolenie očkovať aj treťou dávkou svojej vakcíny proti ochoreniu COVID-19:

Predsa sme sa dočkali. Podľa spoločností Pfizer a Biontech bude potrebné tretie preočkovanie proti koronavírusu (booster vakcína) kvôli vznikajúcim variantom a kvôli „klesajúcim protilátkam v čase“. K tretiemu preočkovaniu má dôjsť po 6-12 mesiacoch od podania druhej dávky.

Nech sa páči, máte to tu. Hoaxy sa stávajú realitou už pomerne bežne v horizonte dvoch mesiacov.

Keďže je isté len to, že varianty sa budú oficiálne objavovať ako huby po daždi alebo skôr ako tropické búrky v Atlantickom oceáne (a teraz neriešime prečo, aby sa neurazili predajcovia RT-PCR testov), je nanajvýš pravdepodobné, že sa splní aj naša dávnejšia predpoveď o tzv. pravidelnom preočkovaní. Zatiaľ to vyzerá na periódu 2x ročne. Uvidíme.

Pozdravujem pani redaktorku do TV JOJ, sľúbil som jej, že sa ozvem pri jej siedmej dávke. Už to dlho nepotrvá. Veľa zdravia dovtedy. Za každú účasť na experimente si pýtajte aspoň 1000,- Eur jednotlivo.

Najkrajšia časť tlačovej správy je priznanie klinickej štúdie a to, že tretia dávka sa bude ako inak – na ľuďoch testovať od augusta tohto roka.

Vtip o tom, že sa potkany prestali báť, lebo sa už testuje iba na ľuďoch, prestal byť vtipom.

Zdroj: Advokátska kancelária Weis & Partners

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: