K porozumeniu Čelovekom

K hraniciam Krymu a Ukrajiny sa presúva ruská vojenská technika

Na Kryme boli zaregistrované obrovské kolóny ruskej vojenskej techniky, ktoré sa pohybovali smerom k ukrajinským hraniciam.

Dôvod sťahovania obrnených vozidiel týmto smerom zostáva neznámy, na pozadí vyostrenia situácie na Donbase a obvinení Západu, že Rusko údajne pripravuje inváziu, však tieto skutočnosti vyvolávajú mnohé otázniky.

Videozáznamy ukazujú obrovskú kolónu ruskej vojenskej techniky, ktorá sa pohybuje smerom k ukrajinským hraniciam. Súdiac podľa počtov obrnených bojových vozidiel hovoríme o 126. samostatnej brigáde pobrežnej obrany ozbrojených síl RF, ale zo strany ruského rezortu obrany k tomu ešte nie sú žiadne oficiálne vyhlásenia.

Kolóna sa pohybovala po ceste Sevastopoľ – Džankoj smerom k hraniciam s Ukrajinou. Odborníci pritom nevylučujú, že môže ísť o prípravu na vojenské cvičenia. Platí to najmä na pozadí sťahovania ozbrojených síl Ukrajiny na Donbase a v regiónoch hraničiacich s Ruskom s 125-tisícovou armádou.

Odborníci poznamenávajú, že vyhlásenia o zámeroch Ruska zaútočiť na Ukrajinu sú úplne nepravdivé.

„Je pravdepodobne veľmi hlúpe tvrdiť, že ruskí vojaci začnú frontálny útok na Ozbrojené sily Ukrajiny na Donbase s takmer rovnakým pomerom síl. V tomto prípade budú straty pre každú zo strán obrovské. Západ sa snaží len zhoršiť situáciu v regióne, aby predstavil Rusko ako agresora,“ uviedol expert.

news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: