Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

K plánovanému hladomoru

Minule som spomínal, že hladomor sa plánuje (nechajme bokom nakoľko to bude úspešné) a strhla sa pod tým článkom diskusia, keď jeden z prispievateľov požadoval rukolapné dôkazy (okrem videí farmárov, ktorí tvrdia, že dostávajú peniaze za ničenie úrody). Zopakujem  moju reakciu doplnené o nové fakty a odkazy.

Likviduje sa úroda keď:

 • v Kalifornií a na JZ USA je extrémne sucho a farmárom zakázali zavlažovať plodiny z povrchových zdrojov (jedna z hlavných poľnohospodárskych regiónov) a to znamená, že farmári v Kalifornií hľadajú vodu na zavlažovanie (a možno aj iný farmári na JV USA);
 • celá severná Amerika zažíva výkyvy počasia, ktorá znižuje a ničí úrodu;
 • minulý rok kvôli lockdownom zhnilo nemalé % potravín na poliach;
 • južná Amerika (konkrétne oblasť na pestovanie kávy, ale ni ostatný farmári to nemajú ľahké) a Austrália zažili chladnú vlnu;
 • minulý rok v Afrike kvôli lockdownu takmer vypukol hladomor a na východe Afriky a BV sarančatá vyžrali takmer všetko;
 • Irán zažíva rekordné sucho a v Dubaji elektrickými výbojmi nútia oblaky k dažďu;
 • jarné mrazy poškodili ovocné stromy a viniče u nás a vo Francúzsku;
 • záplavy a suchá robia problémy v Číne;
 • Putin minulý rok zakázal vývoz obilia;
 • naša potravinová bezpečnosť je cca 40%;
 • existujú klimatické zbrane, ktoré sú často zdrojom extrémov počasia.

Skratka v období keď extrémy počasia ohrozujú alebo rovno ničia potraviny americké úrady a súkromné entityponúkajú farmárom peniaze aby ničili úrodu.

Ešte niekto má pochybnosti o tom, že elity plánujú hladomor a požaduje odo mňa rukolapné dôkazy (lebo rukolapnejšie dôkazy budú len výpadky v zásobovaní s potravinami a prázdne obchody)? Ak stále áno, tak nielen nedáva pozor na to čo sa deje ako správny ignorant, ale aj ho budem mať za blbca alebo za provokatéra či za oboje.

ORACLE911

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: