K porozumeniu Čelovekom

Kam nám (a nás?) to smeruje Európa? 2. časť

Josef Mengele, nazývaný Anjel Smrti, je zrejme momentálne najčastejšie spomínaným nacistom. Pritom nebol po vojne popravený, ale ušiel do Brazílie a dožil sa tam veku 67 rokov. Jeho pozostatky boli potvrdené ako pravé v roku 1985. Bol obžalovaný za pokusy na ľuďoch – väzňoch koncentračných táborov, podľa všetkého genetického zamerania, za živa, samozrejme bez ich súhlasu. 

Najprv prečo ho tak často spomíname teraz: Je to samozrejme v súvislosti s „vakcínami“ proti COVIDu, ktoré − nie sú vyskúšané podľa existujúcich a všeobecne uznávaných zákonov a predpisov,− a navyše sú celkom nového typu – mRNA. Zasahovanie človeku do úrovne mRNA však zakazuje nadnárodný zákon – Oviedska Konvencia. A tú dokonca Európska Únia zaradila medzi tie najzákladnejšie ľudské práva, a − sú nasadzované pod nátlakom celých štátnych (a nadštátnych) aparátov

A napriek trom vyššie uvedeným bodom už tieto vakcíny boli hromadne nasadené a podľa všetkého už zabili desiatky tisíc ľudí. A – „nič sa nedeje“, v nasadení sa pokračuje, dokonca sa tlačí na vakcináciu mládeže a detí. Tak to je teda riadny kotrmelec spoločnosti, ktorá sa tvári ako tá jediná pravá demokratická, a dokonca sa vyvyšuje oproti mnohým iným spoločnostiam údajne založeným na „nedemokratických“ princípoch. Aké by to ešte mohli byť, vzhľadom na súčasné parametre tých „demokratických“?

Jedna vsuvka z USA a Británie, tiež dvoch „top demokracií“, príde na rad aj Francúzsko: Čo je zvlášť zaujímavé je, že správa z korporátnych udalostí citovala dvoch štátnych úradníkov, ktorí pripustili, že údaje z CDC – štátna zdravotnícka inštitúcia USA – sú bezcenné (worthless). James Garrow, hovorca za Odbor Verejného Zdravia vo Filadelfii, ktorý pracoval pre štát a zlučoval súbory údajov aby získali presnejší pohľad na trendy vakcinácie, povedal “my nemáme žiadnu dôveru k číslam uvedeným na webstránke CDC, a nikdy sa na ne neodvolávame.” “Pravda je, že nemáme šajnu (we have no idea),” povedal Clay Marsh, „Covidový cár Západnej Virgínie (West Virginia’s Covid czar)“. Táto správa prišla len deň po správe publikovanej v „The Exposé“, že vláda Veľkej Británie klamala o počte nevakcinovaných a namiesto 5 miliónov nevakcinovaných v Británii (UK), teraz pripúšťajú, že ich je 23.5 milión – tých čo odmietli sa dať vakcinovať – t.j. viac ako 40% z ich počtu obyvateľov. Toto nemôže byť náhodné (a “coincidence”), takže sa musíme opýtať: Prečo to zrazu priznali? Zdroj tu.

Tu si nemôžem odpustiť vsuvku: U nás sa tie klamstvá o počte alebo percente vakcinovaných tiež omieľali, aby nás presvedčili ako sme pozadu. Pritom hlavný zodpovedný za Britániu už dávno vystúpil v parlamente a oznámil, že dosiahnutie tzv. stádovej imunity nie je možné, a odvolával sa práve na tie krajiny, kde prekročili zdravú hranicu a prišlo k prudkým epidémiám zaočkovaných s vážnym priebehom. Takže zrejme ho poslúchli a uspokojili sa s klamaním o počtoch.

A ešte jedna: Scott Tips, Prezident Národnej Federácie Slobody Zdravia – National Health Freedom Federation, oznámil, že Dr. David Noakes bol dnes pustený z väzenia vo Francúzsku, kde bol zavretý počas predošlých 18 mesiacov, vo väzenskej cele o 9 metroch štvorcových, po 22 z 24 hodín denne. 

Akého zločinu sa dopustil? Vyliečil viac ako 10,000 ľudí z rakoviny pomocou produktu menom GcMAF.

Jednote Francúzskych Lekárnikov (Pharmacists’ Union) sa to nepáčilo, keďže zjavne veria, že všetci rakovinoví pacienti by mali užívať len ich lieky na farmakoterapiu, a tak bol odsúdený na 4 roky vo väzení. 

Jasné, prečítaje si to ešte raz. Bol v base nie za to, že by bol zabil alebo ublížil ľuďom, ale za to, že liečil ľudí a bol obžalovaný zo „zobratia biznisu“ farmaceutickému priemyslu. 

Tu časť smrdí ako reklama, takže vynechávam a preložím záver.

Americký Doktor Jeffrey Bradstreet bol primárny výskumník, ktorý používal GcMAF na liečenie detí, ktoré boli zaradené ako “autistické” až do svojej smrti 19. Júna 2015, ktorú korporátne médiá označili ako “samovraždu”, ale jeho rodina a ostatní veria, že bol zavraždený, aby zarazili jeho výskum, ktorý bol ohrozením pre Big Pharma.

Jasné: ak ohrozí človek biznis Big Pharma, je nebezpečný a môže byť zlikvidovaný. Ak prihrá biznis, môže byť odmenený. Máme stopercentnú demokraciu – ovláda nás už len jeden „vládca“, ktorý manipuluje s našimi politikmi? A vysoko pravdepodobne sa to odohráva na vysokej úrovni EÚ? Odtiaľto to určite tak vyzerá, hoci som krátkozraký a nemal by som do Bruselu dovidieť. Musím pripustiť, že si naozaj neviem predstaviť ako to vyzerá v tých „nedemokratických“ prostrediach.

A na záver môj komentár k poslednému (dúfam ale neverím) bonbóniku našej vlády – zatiaľ neoficiálneho návrhu na zatvorenie ľudí nad 60 rokov veku do karantény. Vraj preventívne opatrenie v ich záujme, keď sa nechcú dať vakcinovať. Niečo také by mohlo v realite dopadnúť ako hromadná likvidácia – a určite by bola vnímaná ako úmyselná. Radšej si zaklamte o počtoch a je to – tak to robia vaše veľké vzory veľkej demokracie. A odporúčajte vašim veľkým vzorom aby neblbli a vrátili sa ku klamaniu. Aj tak Pharma vládcovia pravdu nikdy nehovoria, v tých zmenách v hlásení počtov bude nejaký háčik.

IvanHečko

SlovanskéNoviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: