Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

16. júna 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Kamenický porovnal plány Matoviča s tým, ako sa správal a čo ako podnikateľ urobil: „To fakt chceme, aby takýto „morálny etalón čistoty“ pripravoval daňovo-odvodovú reformu?“

Podpredseda Smeru-SD a bývalý minister financií Ladislav Kamenický sa pozrel na plány súčasného ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO) a porovnal to s tým, ako sa správal

Igor Matovič

Jedným s návrhov Igora Matoviča o ktorom sa diskutuje je dodaniť živnostníkov, lebo podľa neho, na rozdiel od zamestnancov, živnostníci vraj neférovo využívajú systém.

„A to hovorí človek, ktorý vo svojej firme regionPress prevažne využíval živnostníkov a brigádnikov na roznášanie novín,“ komentuje Kamenický.

Na poslednej tlačovej konferencii Matovič hovoril aj o potrebe lepšieho výberu daní. Kamenický pripomína, že to s týmto návrhom prichádza ten istý človek, ktorý si dal v minulosti za rok do firemných nákladov výdavky za 200.000 km fiktívne najazdených na Fábii s jeho mamou.

Matovič zároveň vyzval ľudí, aby férovo platili dane. „A to hovorí človek, ktorý bol usvedčený z daňových podvodov a ktorý prepísal svoju firmu na bieleho koňa Vandáka.“

„Matovič vraj chce prijať zákon o hmotnej zodpovednosti politikov. A to chce urobiť človek, ktorý má rozdelené BSM, prepísal celý svoj niekoľkomiliónový majetok na manželku, nič nevlastní, je vlastne bezdomovec, a preto sa zákon o hmotnej zodpovednosti na Matoviča nebude vôbec vzťahovať !? Matovič žiada každého, aby dodržiaval zákony SR. A to robí človek, ktorý sám býval v neskolaudovanom dome,“ pokračuje Kamenický.

Podľa exministra je namieste pýtať sa, či takýto „morálny etalón čistoty“ má pripravovať daňovo-odvodovú reformu na Slovensku, ktorá bude ovplyvňovať životy všetkých.

zdroj: hlavné správy

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: