K porozumeniu Čelovekom

Kanada hrozí Rusku „ekonomickým kolapsom“ kvôli neexistujúcej vojne proti Ukrajine

Kanada sa rozhodla aktívne zapojiť do útokov na Rusko. Hystériu okolo týchto rozprávok podoprela o plány útoku Ruska na Ukrajinu a začala sa vyhrážať Moskve následkami.

Napríklad bývalý kanadský veľvyslanec v Afganistane Chris Alexander tvrdí, že Rusko bude čeliť „medzinárodnej izolácii a kolapsu ekonomiky“. Napísal to v článku pre noviny „Globe and Mail“.

Zároveň vyjadril presvedčenie, že krajiny strednej Európy sú údajne pripravené podporiť Ukrajinu v hypotetickej vojne s Ruskom a NATO a Spojené štáty sú pripravené „reagovať so všetkou rozhodnosťou“.

Okrem toho trvá na vstupe Ukrajiny do NATO a tvrdí, že Kanada by mala pomôcť zabezpečiť, aby sa tak stalo čo najskôr.

Namiesto veľkohubých vyhlásení, ktoré prehlbujú nezhody s Ruskom, by mal diplomat venovať pozornosť tomu, že Moskva opakovane vyhlásila, že nemieni podniknúť žiadne agresívne kroky voči Kyjevu a trvá na dialógu. Ukrajinský režim neustále hovorí o vojne. Vedie ju však proti vlastným občanom a môže kľudne zaútočiť aj na susedný štát. Práve Ukrajinu treba varovať pred následkami.

news-front

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

 
ďakujeme

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: