Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Kde sú ovce, tam je vlna. Kde je Mikas, tam sú testy

Vraví sa, že štatistické údaje sa dajú ohýbať tak, ako si želáme vysvetľovať ich význam. Ak ide o propagandu, dalo by sa povedať, že sa nás pokúša niekto podvádzať. napokon, posúďte sami. Je normálne porovnávať vývoj chorobnosti za mesiac s vývojom tej istej choroby za dva mesiace?

„Určite ste zaznamenali, ako pápež kvetnato rečnil o korupcii a presadzovaní zákonnosti. Áno, témy sú to aktuálne. Pri tejto príležitosti a téme by sme mu mohli dať do pozornosti aj jednu štatistiku z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva SR v Banskej Bystrici.“ Píše vo svojom blogu na webe advokátskej kancelárie akw.sk právnik Peter Weis.

Iné slovo ako výplod nie je vhodné

„Výplod hodný témy. Ibaže by to v tomto prípade bola bohapustá neodbornosť. Treba pripustiť všetky možnosti. Takto sa ale v každom prípade strašia ľudia, ktorí nedávajú pozor a procesujú iba výsledné čísla a nadpisy. Takto sa robí kontext pre opatrenia.“ Pripomína na začiatok Peter Weis.

Čítajte pozorne

V júli a auguste 2021 sme zaznamenali spolu 4162 pozitívne testovaných prípadov. V porovnaní s júnom 2021, kedy bolo 3 201 pozitívnych prípadov, ide o 23-percentný nárast.

„Prečítajte si to ešte raz.“ radí Peter Weis a pýta sa: „Rozumiete? Dva mesiace vs jeden mesiac vyprodukovali nárastovú krivku… Indivíduá s vysokoškolským vzdelaním ako to podpísané pod textom ( RUVZ SR – pozn. red. HD) ovplyvňujú Vašu slobodu pohybu, dobre si to pamätajte! Raz možno prezradí, kto jej dáva pokyny.“

Pamätajte: kde sú ovce, je aj vlna. Kde sú testy, je rastúca krivka. Konzultujte so svojím lekárom alebo lekárnikom…

Tu je zdroj (Leto_analýza_výskytu_COVID-19). Pridáva odkaz na naozaj krádsne zmanipulovaný graf na svojom blogu právnik Peter Weis.

hlavný denník

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: