Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Kolovrat- o vyvraždení 300 ročných starcov

Aj keď len veľmi málo ľudí vie o dekréte Petra Alexejeviča Romanova, predtým dekrét, taký bol jeho otec, Alexej Michailovič, nariadil: “Vyhladenie 300 ročných starcov”. To znamená, že za vlády Romanovovcov vyhladili 300 ročných starcov. Prečo?

Teda, oficiálna, akože verzia, že práve oni mali vedomosti o tom, čo bolo pred Petrom I.. Aj aký bol život. A Peter si tvoril svoj vlastný príbeh (históriu), ktorý mu písali Schlitzer (Šlicer), Müller (Miller) a ďalší. Aby nositeľov dedičstva zničili a národ pri-jal (при¬нял) písomnú históriu oficiálnej vlády, čo je nutné? Nositeľov dejín zničiť.

Precestoval som svet, po mnohých, ako sa hovorí, štátoch, mestách. A tak v starých cintorínoch som často videl, nie len v Rusku, Bielorusku, pobaltských štátoch, Ukrajine, Poľsku, Germánii, všade: z XVIII – XIX storočia, kde sa zachovali hroby, je veľmi často vidieť, že ľudia žili 40, 50, 60 rokov a zomreli, ale v dôsledku choroby. A keď popozeráš staré neupravené hroby, 110, 120, 130 roční. A stoja tu buď kríže, alebo kamene, tak, takéto neupravené hroby.

Ale ak sú po európe ľudia, ktorí sa dožili 120. Ale u nás často ukazujú, že práve na Kaukaze tam sú 140, 150 roční. A to je akoby v poriadku vecí. Ale tu sa hovorí o tom, že Slaviani žili aj cez 300 rokov a Peter I. ich prikázal vyvraždiť.

Ale ak žili 300 rokov, potom generačná zmena nebola po 4 generáciách za sto rokov, ale generačná zmena by mohla byť raz za sto rokov alebo raz za 300 až 400 rokov. Súhlasíš s tým? Čo to znamená? Epocha zmeny generácií a odovzdanie znalostí mohlo byť omnoho viac, ako sa nám snažia dokázať, navyše Peter I. zmenil kalendár v Lete 7208 a nahradil ho na rok 1700. Ale 7208 bolo písané bukvami, čo znamená, že písomnosť bola v tom čase minimálne 7208 Liet. A toto si už protirečí oficiálnemu príbehu (histórii).

Aj keď tá istá cisárovná Katarína druhá povedala, že Slaviani mali tisícročia pred narodením krista svoju vlastnú písomnosť. Tak tu je o čom rozmýšľať.

Autor: mojmir

králičia nora

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: