Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

KOMU SA VLASTNE OČKOVANÍ SMEJÚ?

Od dnes máme v SR 3 druhy občanov.

Č. 1. Máme skupinu tých čo sa dali zaočkovať, lebo uverili slovám ľudí čo nevedia nič iné ako notoricky a bez chrbtovej kosti klamať (ako Matovič zase klamal o tom že nedostal termín na očkovanie, pritom sám robí nonstop kampaň aby ostatný dali zaočkovať svoje deti a starých rodičov.)

Č. 2. Máme tu skupinu tých čo klamstvám neuverili a veria stále v demokraciu a nedali sa nalákať.

Č. 3. Máme tu skupinu ľudí , ktorá je definitívne najväčšia, len o tom bohužiaľ nevie, to sú tí čo sú na covid imúnny. Či už ho prekonali, alebo sa mi podarilo ešte byť zbytkami víru prirodzene očkovaný, alebo majú krížovú imunitu cez iné koronavíri (ale aj SARS COV 1). https://www.nature.com/articles/s41577-020-00460-4 https://www.nature.com/articles/s41586-020-2550-z

Bohužiaľ nik tu nehovorí o stanovení imunity. Imunita znamená, že osoba nielenže je chránená voči následkom virózy (ako niektorý očkovaný), ale na rozdiel od očkovaných vedia zabrániť šíreniu víru a teda imunizovať spoločnosť. Je teda logický, týchto ľudí ako sa dá obmedzovať, zaraďovať medzi ľudí č.2, na udržanie moci a ziskov. I keď štúdie hovorili už pred rokom, že tí čo prekonali prvý SARS vírus majú na tento SARS COV 2 imunitu. Na jeseň vyšli obrovské štúdie o imunite trvajúcej minimálne 9 mesiacov (toľko trvala štúdia). UVZ najskôr tento fakt ignoroval, odpovedali vždy, štýlom že sa tam pár chytrákov dohodlo, že to tak není , od ignorovali štúdie. Po bombardovaní na jar tohto roka, konečne zvýšili dobu výnimky z 90 na 180 dní. Dnes sa už hovorí o 9 mesiacov (čo štúdie v októbri 2020 hovorili) a postupne budú pridávať, až sa ukáže že imunita trvá navždy (ako aj vyše desať rokov od SARS 1). To však nemohli od začiatku povedať, inak by predsa nezarobili.

Čo sa nehovorí, ale o čom vedia všetci lekári, že imunita nie sú protilátky. Že imunita sú hlavne určité biele krvinky, lymfocity (typu T), ktoré na rozdiel od protilátok vedia s napadnutými bunkami resp cudzorodými látkami bojovať. Okrem toho máme vrodenú imunitu cez iné druhy bielych krviniek. V januári 2021 IMD laboratórium v Berlíne našlo set imunologických parametrov, ktorým sa dali všetci, čo virózu prekonali od-separovať od tých čo neprekonali. Podľa ich vyjadrení všetci, čo prekonali covid kedykoľvek majú tento set parametrov zvýšený (aj tí čo prekonali SARS 1) https://www.imd-berlin.de/fachinformationen/diagnostikinformationen/ltt-auf-sars-cov-2-peptide- zum-nachweis-der-t-lymphozytaeren-immunantwort-auf-das-neuartige-coronavirus.html

Ako vidíte hore upozorňujú na fakt, že výsledky nemajú právny akt, ako bohužiaľ všade. V USA až od mája-júna 2021 začali laboratória ponúkať takéto testy za takmer rovnaké ceny, 129eur resp USD. U nás dodnes laboratória ani o tom nesnívajú (Imunofenotypizácia lymfocytov na SARS COV2 ).

Naopak u skupiny očkovaných niektoré krajiny uvádzajú za očkovaného toho čo má min 14 dni od druhej dávky alebo maximálne 12 mesiacov. Niektoré krajiny ako chorvátsko znížili maximálnu platnosť na 7 mesiacov. Tak ako pri skupine prekonaných neskôr ukážu, že imunita trvá navždy, ukážu takisto, že u očkovaných nie je žiadna imunita na SARS COV 2. Ale to im teraz taktiež nemôže nik povedať.

Čiže čo je jasné, keď sa tento rok smejú očkovaný neočkovaným, že môžu ísť bez testov na dovolenky, tak je už teraz isté, že im ich vakcíny budúci rok nepomôžu, že budú zrazu v inej skupine. V tej čo sa jej smiali, v tej kvôli ktorej sa dali zaočkovať.

    Komu sa očkovaný smejú?

O pár mesaicov na rozdiel od neočkovaných sa im môžu začať vyskytovať nežiadúce efekty vakcín. Tie ktoré teraz výrobcovia zbierajú aby ich potom mohli do letákov napísať.

Lenže mnohí čo si prešli druhou dávkou si prežili svoje, teploty, zvracania, bolesti kĺbov,…

A teraz príde čas na ďalšiu dávku! Inak vyprší certifikát a nielenže nepôjdu na dovolenku k moru (ktorú verím všetci čo si prežili druhú dávku druhý krát na vakcínu nevymenia),ale budú zrazu občan č.2. Budú zrazu podobčan. A keď si tú tretiu dávku prežijú kde podľa dát z Izraela bola druhá dávka prechádzka rajom, tak budú im tlaky stúpať a srdce búšiť pri pozeraní na kalendár ako im tikajú hodinky k ďalšej vakcíne. K tomu sa pridajú stresy, od  ́ ́kolegov ́ ́ kriplov a rizikami nežiadúcimi účinkami. Som presvedčený, že budú zo strachu mrieť a psychicky kolabovať.

Komu sa teda vlastne očkovaný smejú?

Smejú sa sami sebe o rok, alebo pár mesiacov.

Áno sami sebe, len potom už sa to nebude dať zmeniť.

Občan č.4

Budú zrejme aj takí ktorý to nedajú ďalej a vzniknú cyborgovia, hybridi Očkovaný s následkami alebo bez práv. Títo budú však na tom najhoršie. Stratia ochrannú ruku  ́ ́stvoriteľa ́ ́. Budú chorý, ale budú sa musieť sami o seba postarať. A naviac sa ich budú obe skupiny strániť.

Je tu ale veľké ALE!

Firma Moderna uviedla,pred pár rokmi,že našla spôsob ako obísť imunitu.

Len krátko na objasnenie. Vakcíny potrebujú nejakého prenášača, ktorý prenesie genetickú informáciu víru do bunky. Tento prenášač sa vola vektor. Pokiaľ by sa mala dostať RNA víru bez prenášača by nastal okamžití alarm najneskôr na rozhraní bunky a medzibunkového priestoru t.j. na jej membráne. Tam sídlia  ́ ́colníci ́ ́, ktorý keď niečo cudzie nájdu vyhlásia alarm. To platí aj v prípade +RNA víru COVID 19,cez tzv TLR (toll like receptor). Niektoré vakcíny schovajú vírus do obalu iného víru (AstraZeneca, J&J, Sputnik) a v prípade mRNA je vektor, podľa výrobcov malilinká bublina zložená zo syntetických tukov. V neskorších článkoch sa nato lepšie však pozrieme, lebo sú tak protichodné tvrdenia a už sa začínajú aj štúdie k tomu objavovať. Akokoľvek tuky sa nevedia šíriť cievami (lebo tie sú z vody a tá tuk nerozpúšťa), ale o tom neskôr.

Kde je to ALE?

To ale je v tom, že keď mRNA vakcína začne fungovať tak sa z RNA s tých bublín začnú v bunkách kde sa tá RNA dostala, produkovať tzv. S proteíny. Tie bunka vykáže na svojej membráne a okoloidúci policajti (tzv. natural killer) ich identifikujú ako cudzie a bunku zneškodnia.

Moderna uviedla, že vie ako tieto bunky oklamať. Všetci sa domnievajú, že ide o oklamanie ako vpašovať RNA víru do bunky aby si to TLR nevšimli. Ale čo keď je to tak, že dokážu oklamať natural killer biele krvinky a tie budú považovať tieto syntetické S proteíny za telu vlastné?

Potom by po čase keď sa dúfajúc vpichnutá mRNA minie, museli začať redukovať tieto S proteíny na membránach buniek. Lenže imunitné bunky by považovali túto zmenu za patologickú a mohli by na tieto bunky začať útočiť (tu nehovoríme o nejakej imunite voči covid 19 ale o tom čo robí vakcína v tele).

Dúfam, že si každý uvedomí veľký problém ľúdí č.4.

V tomto prípade budú potrebovať novú DÁVKU!

Lenže už nebudú v priazni svojich bývalých stvoriteľov. Keď teraz ponúkajú vakcíny za výrobné ceny, keď skončí táto štúdia, aká bude cena za svoju dávku?

Poďme ešte si predstaviť stvoriteľov (tohto zákona):

Ešte citácia z návrhu (vlády) na schvaľovanie:

Kde aj splnomocnenýurad UVZ okamžite konal a vydal už pripravené segregačné vyhlášky:

https://www.uvzsr.sk/docs/info/ut/vyhlaska_233.pdf

https://www.uvzsr.sk/docs/info/ut/vyhlaska_234.pdf

s platnosťou od pondelka 26.07.2021.

To že tu išlo len a len na obídenie ústavy uvádzajú tí plagiátori , pardon prekladatelia v samotnom návrhu:

Dr.QUANTUM

Slovanské Noviny

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: