Slovanské Noviny

Dar na rozvoj SN

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Revolut: IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659

BIC: REVOLT21

Wirex: IBAN: EE387777000012585575

SWIFT/BIC: LHVBEE22

darovať môžete ľubovoľnú čiastku

18. apríla 2021

Slovanské Noviny

prvé slovanské noviny

Ukážka falošnosti prezidentky Čaputovej…

V predvečer výročia prvého potvrdeného prípadu koronavírusu si prezidentka uctila obete, ktoré vírusu podľahli.

Pred kamerami a fotoaparátmi sa predviedla v úlohe primadony, ktorá okázalým spôsobom predvádza svoju dobročinnosť.

Zapáliť sedem sviečok za sedemtisíc obetí je tak jednoduché…

Prezidentka Čaputová pri pietnej spomienke na obete koronavírusu.

Prezidentka si svojím konaním a sladkými a emotívnymi vyjadreniami chce zachovať imidž ľudskosti, empatie a pochopenia. Opak je však pravdou.

V skutočnosti je plne zodpovedná za tieto obete, spolu s predstaviteľmi vlády, ktorí hazardujú so zdravím a životmi občanov nášho štátu celé mesiace.

Pred prvým celoplošným testovaním mala možnosť z pozície Vrchného veliteľa OS SR zabrániť tomu, aby ľudia v súčasnosti nezomierali. Neurobila to. Pani prezidentka svojím správaním a postojmi nevybočila zo schémy riadenia zložitých sociálnych supersystémov.

Napriek tomu, že pred občanmi označila testovanie ako nepripravenú akciu a označila ho za šikanovanie občanov, napokon ho schválila a podporila.

Prečo sa takto alibisticky zachovala už vtedy, ukázali informácie, ktoré priniesli pravdu o celoplošnom testovaní, pretože to bolo v skutočnosti vopred pripravenou klinickou štúdiou, nedobrovoľne vykonanou na občanoch nášho štátu.

Pani prezidentka doteraz neurobila nič pre občanov tohto štátu. Nepodporila nákup liekov, ktoré mohli týmto ľuďom zachrániť život.

Mlčí aj keď vie, že mnoho občanov sa kvôli diletantskému prístupu vlády k riešeniu koronakrízy ocitlo v biede a nedostatku.

Mlčí, aj napriek tomu, že skutoční odborníci hovoria o utrpení ľudí v krajine, v ktorej by sa podľa jej slov nemali báť zomierať.

Mlčí, aj napriek tomu, keď trpia malé deti psychicky, ale aj materiálnym nedostatkom.

Mlčí, aj keď vie, že množstvo mladých ľudí trpí depresiami a pocitom beznádeje z budúcnosti.

Mlčí, aj keď vie, že Slovensko vďaka konaniu tejto vlády prestáva byť právnym a suverénnym štátom.

Preto aj gesto pietnej spomienky na obete koronavírusu v jej podaní, vyznieva ako ukážka falošnosti. Títo ľudia mohli žiť a ona pre to neurobila nič.

Zapáliť sedem sviečok je také jednoduché… Nikomu z nich však toto lacné gesto plné falošnosti, život nevráti.

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: