K porozumeniu Čelovekom

Koncepcia Cestui qui vie trustu- Ovládnutie človeka – rabská pozícia. 3 časť.

Ťažko sa tomu uverí, ale je to tak. Na pochopenie  a odhalenie skrytého, ale skutočného  významu slov je najlepší anglický jazyk. Tam je to vidiťeľné najzreteľnejšie. Keď matka privádza dieťa na tento svet, dieťa prichádza obrazne aj doslova z vody na súš – pôrodným kanálom.

To isté robí aj loď keď prichádza do prístavu. Prechádza prístavným kanálom k doku / skratka anglického slova doctor je doc/. Loď prináša nový tovar, ktorý treba deklarovať a na to sa používa certificate of goods. To je doklad o pôvode tovaru, type tovaru, výrobcovi … atď. Keď sa dieťa narodí je vystavený birth certificate – rodný list a až teraz môžeme na nového človeka aplikovať komerčné – obchodné právo, pretože vystavením rodného listu je naštartovaný proces uvedenia človeka do otrockej pozície – mŕtvoly stratenej na mori.   

Prečo sa banky nazývajú bankami? V obchode je najdôležitejší obeh peňazí angl. current flow.Význam slova bank je breh a breh predsa usmerňuje tok, či sú to peniaze alebo voda je teraz jedno.

Slovíčko loď  ship – tak isto sa viaže k morskému právu – zoberte si že ste občan a obrazne sedíte na palube lode s  názvom Československo –  občianstvo  je citizenship, ale v dokumentoch máme napísané nationality – národnosť. 

Podobne aj friendship, partnership, leadership….. atď.

https://www.slovanskenoviny.sk/?p=33721

Liberty – sloboda prečo je socha slobody Statue of liberty a nie Statue of freedom? Veď aj Viliam Wallace kričal freedom a nie liberty. Liberty je v podstate povolenie kapitána opustiť loď zakotvenú v prístave na určenú dobu za určitých podmienok. 

Zaujímavé sú aj latinské slová napr.

AstraZeneca  – astra ze neca – tada zabíjať hviezdy

Ipsos Mori – títo zomrú

vatikán – et vati can – vidiaci môže

v ruštine

súd sa prekladá ako sud

loď ako sudno

zdroj: internet

.

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na rozvoj a propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.

Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.

IBAN: LT90 3250 0868 2837 7659 BIC: REVOLT21 do poznámky prosím uviesť “dar
ďakujeme

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Odporúčame

%d blogerom sa páči toto: